Ana sayfa Araçlar SlimCleaner Türkçe İndir 2019 Bilgisayar Hızlandırma Onarım ve Bakım Programı

SlimCleaner Türkçe İndir 2019 Bilgisayar Hızlandırma Onarım ve Bakım Programı

881
0
Güncelleme:

Bilgisayarınızı temizleyin! Şimdi bütün sistemi temizlemek her zamankinden çok daha kolay. Geçici dosyaları, internet geçmişini, gereksiz yere harddiskte alan işgal eden ve kişisel bilgilerinizi tehlikeye atan çöp dosyaları silin.

SlimCleaner Son Sürüm

SlimCleaner ücretsiz bir araç olup en son çıkan tehditlere göre bilgisayarı temizler, tamir eder, optimize eder ve günceller. Antivirüs programları bunu yıllardır yapıyor, fakat SlimCleaner sistem optimizasyonu ve temizliği için bulut tabanlı raporlama teknolojisinin yanı sıra gerçek kullanıcı yorumlarından da faydalanıyor. SlimCleaner sahip olduğu topluluğun verdiği reytingler sayesinde sizlere bir bakışta sisteminiz için en iyi seçeneğin hangisi olduğunu veya riskli şeylerin neler olduğunu gösterebiliyor. Programın bazı faydalı disk araçları ve Windows için birkaç onarım yaması da var. Fakat asıl görevi gerçek dünyadaki analizleri kullanarak bilgisayarınızı temiz, güvenli ve formda tutmaktır.

Programın ana penceresi tıpkı rakiplerininkine benziyor. Fakat bu arayüz sizlere birçok veri, seçenek ve ayarlara hızlı erişim imkanı sunuyor. Sağ taraftaki sekmelerde temizleyici, optimize edici, yazılım, tarayıcı, hijcak log, disk araçları ve Windows araçları yer almaktadır.

SlimCleaner sadece sistemiz temizlemek ve optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda yüklü programları, web tarayıcılarını, diğer ayaları tarayarak hangilerinin güvenli olduğunu yada hangilerine dikkat edilmesi gerektiğini söyler.

SlimCleaner tarama işlemi inanılmaz derecede hızlıdır. Programın kayıt defteri temizleme aracı varsayılan olarak seçeneklerin hiçbirini seçmiyor. Böylece acele etmekten dolayı yanlış kayıtları silmekten bizleri koruyor.

SlimCleaner İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 1,13 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here