Ana sayfa Oyun Oyun Hileleri Sleeping DogS TürkÇe Yama İndir

Sleeping DogS TürkÇe Yama İndir

3009
0
Güncelleme:

Etiketler: Sleeping DogS TürkÇe dil Paketi, Sleeping DogS Türkçe Dil paketi Indir,Sleeping DogS TürkÇe Indir, Sleeping DogS TürkÇe Modu Indir, Sleeping DogS TürkÇe YamA, Sleeping DogS TürkÇe yama ındir, Sleeping DogS TürkÇe YamA Indir GezginLer,Sleeping DogS TürkÇe Yama Tamindir, Sleeping DogS TürkÇe yaması Indir

Sleeping DogS TürkÇe Yama

Sizler için güzel bir işe kalkışmaya karar verdim. Şuan çoğu oyuncunun ihtiyacı olan türkçe yama çalışmasını yapmak için uğraşmaya çalışacağım.

Malum bu yama nette hiçbir yerde bulunmamakta. Bende bu yamayı yapan ilk site olabilmek adına böyle bir çalışmaya imza atmak istiyorum.

 

Ancak türkçe çeviri için benim bazı noktaları aydınlatabilmem gerekiyor. Bazı sorunlar halledildikten sonra işe başlayıp bitirmeyi başarabilirim.

Şimdi ben işe oyunun dil dosyalarını aramakla koyuldum. Sleeping DogS TürkÇe Yamayapabilmek için dil dosyalarını değiştirmek gerekiyor.

Neyse bu dosyaları buldum bu dosyalar UI.bix klasöründe bulunmaktalar. UI.bix klasörünü extract işlemini başarıyla gerçekleştirdim.

klasör içerisindeki dosyalar .bin uzantıya sahipler. Daemon tools veya winrar ile açmaya çalıştığımda ise  etiket bulunamadı gibi bir hata ile karşılaşıyorum.

Bu işlerden anlayan biri bana .bin uzantılı dosyayı nasıl editleyebileceğim konusunda yardımcı olursa Sleeping DogS TürkÇe Yamasını bitirip buradan yayınlayacağım.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here