Ana sayfa Güvenlik Şifre Saklama Programı Türkçe Ücretsiz İndir Bedava Yükle

Şifre Saklama Programı Türkçe Ücretsiz İndir Bedava Yükle

1920
0
Güncelleme:

Osif Şifre Kayıt Programı Ekran Görüntüsü

Kişisel bilgisayarınızda email, web sitesi üyelikleri, forum üyelikleri, banka,kredi kartı, kimlik bilgilerinizi çift şifreleme mantığı ile saklamanızı sağlayan ücretsiz program.

25-3-2013 15-03-08

Password Prime Ücretsiz Şifre Kaydetme vs Saklama Programı

Password Prime

Şifrelerinizin kontrolünü geri alın. Bilgisayarınızdaki herhangi birisi ,bir hacker bile olabilir, kolayca hesaplarınıza erişebilir ve tarayıcınız üzerinden internet hesaplarınıza erişebilir. Her site için farklı ve zor birçok şifre kullanmak da oldukça karışık ve zordur. Password Prime sizin yerinize bu şifreleri hatırlar ve hepsine erişimi engeller. Ancak tek bir şifre ile bu programa girebilir ve tüm şifrelerinizi görebilirsiniz.

Özellikler:

  • Tüm kullanıcı isimlerinizi ve şifrelerinizi kullanıldıkları yerlere göre kaydedin.
  • Yüzlerce şifrenize erişmek için ortak bir şifre kullanımı sunar ve bu sayede şifrelerinize sadece siz erişebilirsiniz.
  • Tüm bilgiler şifreli ve güvenli şekilde tutulmaktadır.
  • Ve daha birçok özellik.

Bilgisayarınızda veya tarayıcınızda herhangi bir şifre girdiğinizde bu şifreyi algılar ve isterseniz kendi erişilemez veribankasına kaydeder. Bu sayede tüm şifrelerinizi güven içinde saklayabilir ve gerektikleri yerlerde çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Vista/WinXP/WinME/Win2000/Win98/Win95/WinNT

25-3-2013 15-03-08

 

KeePass Password Safe

Tanıtım:
Bilgisayarın ve internetin yaşamımızda vazgeçilmezler arasına girmesiyle birçok şifremiz oldu. E-posta adreslerimizin şifreleri, web sitemizin ftp şifresi, internet sitelerine üyelik şifreleri, kullandığımız programların şifreleri gibi. Bu kadar şifreyi ezberlemek ve akılda tutmanın zorluğundan hareketle şifre yönetim programları ortaya çıktı. Keepass programı da bunlardan biri. Bu program tüm şifrelerinizi tek bir dosyaya kaydediyor, isterseniz bu dosyaya bir şifre koyuyorsunuz, ve tek bir şifreyle tüm şifrelerinize ulaşabiliyorsunuz.

Keepass açık kaynaklı, ve sürekli geliştirilen bir program. Şifre veritabanınızı en güvenli şifreleme algoritmalarından olan AES ve Twofish ile koruyor, bu sayede tüm şifreleriniz güvende oluyor. Kullanıcı adı ve şifreyi panoya kopyalama özelliği sayesinde hesabınıza rahatlıkla girebiliyorsunuz. Şifre üreticisi ile istediğiniz özelliklere sahip güvenli bir parola oluşturabiliyorsunuz.

Özellikler

Çok iyi şifrelenmiş veritabanları.
Tüm Windows sürümlerinde çalışma.
TXT, HTML, XML veya CSV dosyası olarak aktarım yapma.
Parola grupları desteği.
Arama yapma, sıralama, kategorilere ayırma
Çoklu dil desteği. (Türkçe de dahil)
Güçlü rastgele şifre üreticisi.
Eklenti desteği.

Programı Türkçe kullanmak için:

Program yüklendiğinde dili İngilizce oluyor. Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız buraya tıklayıp Türkçe dil dosyasını indirin. Sıkıştırılmış bu dosyayı programın kurulu olduğu klasöre açın. Sonra View->Change Language bağlantısından programın dilini Türkçe olarak değiştirin. Bir sonraki açılışta program Türkçe olacak.

Not:Programı innDirmek için bir siteye yönlendirileceksiniz ve bu sitede sizden sunucu seçmeniz istenecek. İnnDirmek istediğiniz sunucuyu seçtikten sonra innDirme işlemi başlayacak.

Sürüm : 1.14

Boyut : 1.34 Mb

Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : KeePass

KeePass Password Safe 1.14

25-3-2013 15-03-08

Keywallet indir Şifre Saklama Programı

Keywallet eğer internette çoğu siteye üye iseniz ve bunların şifrelerini unutuyorsanız bu programı indirmelisiniz.Şifre Saklama Programı sizin şifrelerinizi hafızasına alıyor ve gerektiğinde yine sizin belirleyeceğiniz şifreden sonra size gösteriyor.
ayrıca bu program ile dosyalarınızı da şifreleyebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here