Ana sayfa Mobil Sevgiliye zaman ayarlı otomatik mesaj yollama programı Android uygulaması

Sevgiliye zaman ayarlı otomatik mesaj yollama programı Android uygulaması

4007
1
Güncelleme:

broapp_2_527x900.png (527×900)

Eşinize, dostunuza veya sevgilinize belirli sürelerle sizin seçtiğiniz saatlerde otomatik mesaj göndermek ister misiniz? Bu şekilde artık sevgilinizin “sen beni artık hiç sevmiyorsun, baksana gün içinde hiç mesaj atmadın” gibisinden serzenişlerinin önüne geçmiş olacaksınız. Tabi  birçok farklı durumda kullanarak bu programdan faydalanmak da mümkün.

Android işletim sistemi için üretilen BroApp isimli bu uygulamanın kullanımı ve özellikleri hakkındaki detayları yazının devamında okuyacaksınız…

Arayüz bakımından kolay kullanılır ve temiz bir şekilde hazırlanmış olan uygulamada, tüm ayarları en hızlı şekilde tamamlayabiliyor ve ne zaman mesajlar gönderileceğini de belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca kız arkadaşınızla aynı ortamda bulunduğunuzda mesaj göndermeyi bırakıyor ve böylece yanlış anlaşılmaları önleyebiliyorsunuz. Eğer kız arkadaşınız BroApp hesabınızı keşfedecek olursa size bir e-posta göndererek uyarabilmesi sayesinde hoş olmayan anlardan da kaçınabilmenize imkan tanıyor.

İçeriğinde bulunan İngilizce hazır mesajları kullanmak yerine kendi mesajlarınızı da yazabildiğiniz için ilişkinize özel bir mesajlar listesi oluşturabilirsiniz. Hem SMS gönderebilen hem de WhatsApp üzerinden mesajlar gönderebilen uygulamada denemelerimiz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık ancak biraz daha geliştirilebilir bir yapıda olduğu da kesin.

Tamamen bedava olan bu uygulamanın en güzel yönlerinden biri de Türkçe dil desteğinin olmasıdır. Ayrıca kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğu için de bu programı kullanmak adeta bir çocuk oyuncağı gibi kolay oluyor.

2014-04-30_20-14-35

Programın boyutu: 2.3 MB

Programın lisansı: ücretsiz

25-3-2013-15-03-081.gif (328×62)


1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here