Ana sayfa Masaüstü Screenpresso Türkçe PC Masaüstü Resim Çekme ve Ekran Video Kayıt Programı ...

Screenpresso Türkçe PC Masaüstü Resim Çekme ve Ekran Video Kayıt Programı Ücretsiz İndir Demo

1623
0
Güncelleme:

Screenpresso 4

 

Merhaba, bu yazıda sizlere olağan üstü bir programdan daha bahsetmek istiyorum. Kesinlikle süper bir program olduğuna emin olduğum ve sahip olduğu bir  çok  özelliğini öğrenince sizlerin de takdirini kazanacağına inandığım bu süper ekran kayıt programının ilk önce kısaca bir artılarına ve eksilerine değindikten sonra program detaylarından bahsedeceğim…

Artı Yönleri: çok fonksiyonlu ve gelişmiş özellikleri bulunuyor
Eksi Yönleri: bazı özelliklerinden yararlanabilmek için pro sürüme yükseltme gerekiyor
KESİNLİKLE SINIFININ EN İYİLERİNDEN.ÜCRETSİZ VE TÜRKÇE.MUTLAKA KULLANIN DERİM.

Screenpressoekran görüntüsü alma ve masaüstünüzden video çekme konusunda size yardımcı olan bir ekran görüntüsü yakalamaprogramıdır.

Programın temel amacı olan ekran görüntüsü yani screenshot alma özelliği sayesinde anlık olarak ekranınızdaki görüntüyü yakalayabilir ve farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydederek paylaşım yapabilirsiniz. Program tam ekran olarak görüntü yakalayabilmenin yanında seçeceğiniz bir alanın ya da bir pencerenin ekran görüntüsünü alabilir.

Screenpresso’nun sunduğu ekran görüntüsü kaydetme özelliği sayesinde ekranınızdaki hareketlerin videosunu HD veya seçeceğiniz kalitede kaydedebilirsiniz. Bu sayede görsel anlatımlar ve sunumlar hazırlayabilir, anlatmak istediğiniz konuyu daha derin bie şekilde anlatabilirsiniz.

Screenpresso ile birlikte gelen resim editörü yakaladığınız ekran görüntüleri için birçok resim düzenleme aracı sunar.Resim kesme aracıyla resimdeki istenmeyen bölgeleri kırpabilir ve resim boyutlandırma aracıyla resmi büyütüp, küçültebilirsiniz. Bunun yanında resimli anlatımlarda kullanılmak üzere yakaladığınız ekran görüntüsüne işaretler, oklar, konuşma bulutları ve metinler ekleyebilir, resmin seçeceğiniz bölümlerini bulanıklaştırabilir, numaralandırma yaparak farklı görseller ekleyebilirsiniz.

Program video çekimleri için popüler formatları desteklemektedir. Screenpresso ile çektiğiniz videoları MP4, WMV, OGV veya WebM formatlarında kaydedebiliyorsunuz.

Yakalanan ekran görüntüleri ise PNG, JPG, GIF, BMP, TIF ve PDF formatlarında kaydedilebilmektedir. Programın PDF kaydetme özelliğiyle resim dosyalarınızı direkt olarak PDF formatına da dönüştürmüş olursunuz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:italyancaispanyolcaİngilizceTürkçeFransızcaAlmancaArapça
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:LEARNPULSE

 


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here