Ana sayfa İnternet Sansürlü sitelere giriş programı ücretsiz indir

Sansürlü sitelere giriş programı ücretsiz indir

1605
0
Güncelleme:

Engelli sitelere girmek için gerekli program,

Mahkeme tarafından kapatılan yasaklı websitelerine girme programı,

Türkiye’de erişimi engellenmiş birçok siteye kolayca girebilmenizi sağlayan kullanışlı ve ücretsiz araç.

25-3-2013 15-03-08

 Download Anti Sansür v6.4 Free Edition Exe

  Download Anti Sansür v6.4 Free Edition Rar

          Download Anti Sansür v6.4 Portable(Taşınabilir)

          

          Yardım Dosyası

Program ile Neler Yapabilirim

Anti-Sansür Yazılımı İle TürkTelekom`un yasal yaptırımlar yüzünden çeşitli sitelere uygulamakta olduğu sansürü çok basit bir şekilde aşabilirsiniz. – İnternet erişiminizde DNS geciklemelerini düşürerek erişim ve görüntüleme problemi yaşadığınız sitelerdeki sorunları aşabilirsiniz. %100 Phishing`in önlemiş olursunuz.Yaptığınız alan adı erişim hatalarını otomatik düzeltebilirsiniz.Ayrıca zararlı içeriğe sahip dilediğiniz siteye erişim yasağı koyabilirsiniz

Programı kurdum ama yasaklı sitelere giremiyorum

Eğer programı sorunsuz bir şekilde kurduysanız ve program çalışıyor ise youtube ve birçok kapatılan web sitesine sorunsuz girebilirsiniz. Programın çalıştığından emin olun kapalı iken sitelere giremezsiniz. Eğer program çalışıyorsa ve siz hala giremiyor iseniz programa tray da iken ikon üzerine sağ tıklayarak çıkış diyin daha sonra tekrar açın. Tabiki bu işlemleri yaparken açılı explorerleri kapatın kapatmadan denerseniz tarayıcı kapalı halinin cashini alır ve size onu gösterir. tarayıcıyı kapatıp tekrar açın.

Programı kurdum tıklıyorum açılmıyor.

Programı kurduktan sonra Sağ tıklayıp kapat derseniz veya ctrl + alt + delete ile kapatırsanız kapandığı bilgisini ekleyemez ve yeniden açmayı deneyince program açık zannedip açmaz. Bu hata yeni sürümde zaten düzeltilecektir. şimdilik programı kapatmak için tray ikonuna sağ tıklayarak çıkış diyin sadece. Eğer yukarıdaki gibi bir sorun oldu program açılmıyor ise bilgisayara reset atınız açılır. Unutmayın ki kapatılan sitelere sadece program çalışıyor iken girebilirsiniz.

Kapatılan bir siteye giremedim ne yapabilirim ?

Eğer mahkeme tarafından kapatılmış bir web sitesine giremiyorsanız lütfen giremediğiniz sitelerin listesini info@antisansur.net adresine gönderiniz izinli listesine ekleyelim. Listeyi bize gönderdikten sonra site incelenerek en geç 1 gün içerisinde kullanımınıza açılacaktır.

Programı Kuruyorum Virüs Uyarısı veriyor ?

Program yasakları sitelerin açılmasını sağlamak için bilgisayarınızdaki bazı dosyalara ekleme yapmak zorundadır , kendisini güncellemektedir  ve kendini bilgisayarın başlangıcına eklemektedir. Bu nedenle bazı anti virüs programlarında virüs uyarısı verebilir. bu durumda programı antivirüs programınızın güvenilen listesine ekleyiniz.

Programı Kaldıramıyorum nasıl kaldırırm?

 Öncelikle programdan çıkış yapınız daha sonra Uninstall yapınız.

Site tasarımı neden çok basit duruyor?

 Altın örümcek yarışmasına katılmayı düşünmüyoruz. Program işlevini yapıyor geriside o kadar önemli olmasa gerek. Şimdilik bu sayfayı yeterli görüyoruz. ilerleyen zamanlarda belki değiştiririz.

Program neden her bilgisayarı açmamda karşıma çıkıyor?

 Çünkü her gün yeni websiteleri kapatılıyor veya bizim programa ekleyerek açtığımız web siteleri yeniden kapatılıyor. Bunları güncel tutmamız için her zaman program açık olması ve güncellemesi gerekiyor.

Sürüm
2.9.4
Boyut
13.70 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Türkçe
Ekleme Tarihi
11.03.2011
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici
Antisansür

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here