Ana sayfa Araçlar Sağ tıkladığımızda açılan menüyü değiştirme programı, türkçe sağ tık menüsünü ayarlama ekleme...

Sağ tıkladığımızda açılan menüyü değiştirme programı, türkçe sağ tık menüsünü ayarlama ekleme çıkarma programı ücretsiz indir

1091
0
Güncelleme:

FileMenu Tools Ekran Görüntüsü

FileMenu Tools, Windows’ta dosya ve dizinler üzerinde sağ tıkladığınızda açılan menü üzerinde değişiklikler yapabilmenize imkan veren ücretsiz, Türkçe destekli ve kullanışlı bir programdır. Programın genel olarak 3 temel özelliği bulunuyor. Bunlar:

  1. Dosya ve dizinler üzerinde yapılabilecek çeşitli işlemleri barındıran dahili (hazırda gelen) komutlar ekleyebilirsiniz.
  2. Kişiselleştirilebilir komutlar oluşturabilirsiniz. Örneğin harici bir program açmak, dosya veya dizini belli bir dizine kopyalamak/taşımak gibi..
  3. Diğer uygulamaların sağ tuş menüsüne eklediği komutları aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.

Program hem kendi bünyesinde gelen hazır komutlar ile, hem de sizin oluşturabileceğiniz kişisel komutlar ile, sağ tuş menüsünü daha kullanışlı ve zengin hale getirerek dosya/dizin işlemlerinizde size  kolaylık ve hız sağlıyor. Program ingilizce ve ispanyolca kuruluyor siz sitesinden türkçe dil yamasını indirip programın içindeki lang klasörüne atacaksınız programı tekrar çalıştıracak ve languge’den Türkçe’yi işaretliyerek kullanabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
  • Yayımcı: lopesoft
  • Boyut: 6.7 MB 
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows XP/Vista/7

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here