Ana sayfa Araçlar Resmi PDF ye çevirme programı Convert Pictures to PDF

Resmi PDF ye çevirme programı Convert Pictures to PDF

618
0
Güncelleme:

image-to-pdf-banner.jpg (576×358)

Resmi pdf ye çevirmek için kaliteli ve sağlam bir program arıyorsanız bugün sizlere elinizdeki resimlerin formatını pdf ye dönüştürüp pdf olarak kaydedebileceğiniz harika bir program tanıtacağım.

Bilgisayarda bulunan fotoğrafları pdf yapmak için bulabileceğiniz en gelişmiş ve en güçlü yazılımlardan biri olan  Convert Pictures to PDF programının özellikleri, becerileri ve nasıl kullanılacağına ilişkin detayları yazının devamında inceleyebilirsiniz…

Basit bir arayüze sahip olan Convert Pictures to PDF sayesinde JPG, BMP ve PNG gibi resim dosyalarını bir araya getirerek PDF dosyaları içerisinde toplayabiliyoruz. Özellikle iş raporlamalarımızda kullanacağımız grafiklerin ve ödevlerimizde yararlanacağımız tabloların resim dosyaları formatında olması bu dosyaları PDF dökümanları içerisinde kullanmamızı güçleştiriyor. Ayrıca yakalayacağımız ekran görüntülerini PDF dosyaları yapma ihtiyacı da ortaya çıkabiliyor. İşte Convert Pictures to PDF size bu tür konularda yardımcı olan pratik birresimlerden PDF yapma yazılımıdır.

Convert Pictures to PDF’nin arayüzünde ihtiyaç duyulan kısayollar bulunuyor ve kullanıcının kafasının karışmasının önüne geçiliyor. Uygulama arayüzünde kullanacağınız fotoğrafları ekleme tuşu, sayfa büyüklüğünü belirleme tuşu, seçeceğiniz resimleri silme tuşu yer alıyor. Bunun yanında eklediğiniz resimler ters ise onları döndürmenize yardımcı olan bir resim döndürme tuşu yer alıyor. Bu özellik sayesinde farklı bir resim editörü kullanarak resimlerinizi döndürme derdinden kurtuluyorsunuz.

JPG den, BMP den ve PNG den PDF ye format dönüştürücü olan  Convert Pictures to PDF programının dosya boyutu 588 kb olup, lisansı demodur ve tüm Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışmaktadır.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here