Ana sayfa Araçlar Recuva İndir

Recuva İndir

1176
0
Güncelleme:

Kazalar her zaman her yerde olabilir. Bilgisayarda çalışırken de kazayla bizim için önemli olan dosya ve dökümanları kalıcı olarak silebiliriz.  Ya da bilgisayara format atarken bazı değerli video ve resimleri silmiş olabiliriz. Ya da sistemde meydana gelen bir çökme sebebiyle çok kritik verileri kaybetmiş olabiliriz.

Bu gibi durumlar sıradan günlük olaylardır. Biz de mutlaka bunlardan en az birini yaşamışızdır. Fakat bilgisayarda kalıcı yani geri dönüşümsüz silinen dosyalar bile arkasında bir takım izler bırakır. Bu nedenle bunların kurtarılması ve geri yüklenmesi gayet mümkün.

Recuva da çeşitli nedenlerle silinen dosyalarınızı kurtarır ve geri yükleyerek tekrar sizlere kazandırır. Üstelik tamamen ücretsiz bir program olan Recuva’nın Türkçe dil desteği de mevcut.

Recuva ile dijital kameranızın hafızasındaki veriler yanlışlıkla silinirse yada bozulursa bunları kurtarabileceğiniz gibi,  mp3 çalar gibi dijital aletlerin belleğindeki kaybolan yada silinen dosyaları da rahatlıkla geri yükleyebilirsiniz.

 Formatlanan veya zarar gören disklerdeki verileri de Recuva yardımıyla kurtarabilirsiniz. Hata içeren, göçen ve virüsler yüzünden silinmiş dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz araç, düzenli güncellemeler ve hata onarımları ile gün be gün geliştiriliyor

Alternatif indirme linki


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here