Ana sayfa Araçlar Recover My Files İndir

Recover My Files İndir

1409
0
Güncelleme:

Kazayla silinen dosyaları kurtarmak  Recover My Files programının asıl işidir.  Hepimiz çeşitli nedenlerle bizim için önemli olan verileri diskten silebilir yada bir şekilde kaybedebiliriz.

Mesela yanlışlıkla çok önemli dosyaları kalıcı olarak silebilir, bellek bozulduğu için dijital fotoğraf makinesinin hafızasındaki aile fotoğraflarını kaybedebilir yada mp3 gibi cihazların belleğindeki şarkıları geri dönüşümsüz silebiliriz. Bunlar her gün her insanın başına gelebilecek olaylar.

Peki bu durumda ne yapmalıyız? Bu kaybolan dosya ve dökümanları geri getirmenin bir yolu yok mu? Hemen pes mi edeceğiz?

Tabiki bu dosyaları her şekil kurtarmak ve geri yüklemek mümkün. Recover My Files programı da bu işi en iyi ve en hızlı şekilde yapabilen programların başında geliyor.

Recover My Files Programının Kısaca Öne Çıkan Özelliklerini Şu Şekilde Sıralayabiliriz:

Recover My Files, bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri almanızı sağlayan bir veri kurtarma programıdır. Recover My Files, hasar görmüş ya da formatlanmış sabit diskler (HDD), USB flash diskler ve hafıza kartlarından (SD, SDHC, Memory Stick) veri kurtarma yapabilmektedir.

Recover My Files; Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Outlook Express, veritabanları, AutoCAD, SQL, fotoğraflar, MPEG, AVI ve MP3 gibi 350’nin üzerinde farklı programı ve bunların dosya türlerini destekler. Recover My Files ile gerçekleştirilen veri kurtarma işlemleri oldukça basittir ve hiçbir teknik bilgi gerektirmez.

Recover My Files standart dosya kurtarma programlarının kurtaramayacağı dosyaları bile kurtarabilir. Uygulama, kendine has tümleşik CD ve DVD yazdırma desteğine sahiptir; bu sayede kurtardığınız verileri CD ve DVD’lerde saklayabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here