Ana sayfa Güvenlik recALL-Şifre kurtarma programı, unutulan parolayı hatırlama/bulma/şifresini kırma

recALL-Şifre kurtarma programı, unutulan parolayı hatırlama/bulma/şifresini kırma

965
0
Güncelleme:

screen capture of recALL

recALL bir parola kurtarıcısı olup  160 dan fazla popüler programın kaybolan veya unutlan şifresini kurtarıp geri getirebilir. Bu programlar arasında internet tarayıcıları, eposta programları, anlık mesajlaşma programları, ftp programları, veritabanı yöneticisi yazılımlar ve daha birçok farklı türde programlar yer alır.

Programı indirip kurduktan sonra çalıştırdığınız zaman otomatik olarak tarama yapacak ve hızlı bir şekilde desteklenen tüm programların bilgisayarda depolanan referanslarını toplayıp size gösterecek. Ayrıca belirli bir dosya dosya türünden özel olarak da şifre kurtarabilirsiniz. recALL programı ftp veya email yazılımlarında bir ara sunucu gibi çalışarak  giriş bilgilerinizi geri getirebilir.

Elde ettiğiniz kullanıcı adı ve parolalardan oluşan listeyi csv, metin, html yada zip arşiv dosyası olarak dışarıya aktarıp bilgisayara kaydedebilirsiniz. Program portable yani taşınabilir olduğu için kurulum gerektirmez.

Not: Bu bir parola kurma aracı olduğu için güvenlik programları uyarı verecektir. Aldırmadan devam ediniz çünkü program temizdir ve tamamen bedava olan ünlü bir programdır.

recall2[1]

Boyut: 2428 Kb

Lisans: Ücretsiz

Platform: XP/Vista/7/8

İndir

25-3-2013 15-03-08

Alternatif


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here