Ana sayfa Masaüstü Rainmeter Masaüstü Güzelleştirme Görünümü Değiştirme Programı Ücretsiz İndir

Rainmeter Masaüstü Güzelleştirme Görünümü Değiştirme Programı Ücretsiz İndir

1803
0
Güncelleme:

Masaüstü düzenleyicisi, masaüstünü kişiselleştirme programı

Rainmeter

Masaüstü düzenleme aracı olan Rainmeter ile bilgisayarınız her açıdan kişiliğinizi yansıtacak. Windows işletim sisteminin klasik masaüstü tasarımını kişiselleştirerek baştan yaratmanızı sağlayan Rainmeter ile yapılabilecekler yaratıcılığınızla sınırlı.

Masaüstünde yer alan tüm aplikasyonları dilediğiniz tasarımla yeniden düzenlemeniz için bir konfigürasyon paneline sahip Rainmeter’da işlem yapmak sanıldığı kadar zor değil. Rainmeter’ın kurulumunda gelen tüm ayarlar ve tasarımlar sizin isteğinize göre düzenleniyor. Beğendiğiniz buton ve ikonları Rainmeter’a yüklemeniz ve sadece size özel olacak bir masaüstü yaratmanız mümkün.

Rainmeter’ın diğer önemli özelliği bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak monitörlemesi. Hard disklerin durumu, bellek kullanımı, dinlenen müzik bilgileri, çevrim içi veri trafiği, e-posta ve RSS güncellemeleri hatta hava durumu verileri en şık tasarımlarla masaüstünüze taşınabiliyor. Böylece bilgisayarınızda öncelik verdiğiniz ayarlar sizin tarafınızdan yönetiliyor. Rainmeter’ın işlevsellik amacıyla tasarlanan paneliyle notlarınızı masaüstüne kaydetmek, yapılacaklar listesi oluşturmak, Twitter mesajlarını takip etmek kişisel tercihlerinize göre düzenlenebilir.

İşlevsellik ve tasarımı aynı çatı altında toplayan Rainmeter sayesinde bilgisayarınızın masaüstü kimseninkine benzemeyecek. Sürekli geliştirilen Rainmeter’ı kullanan diğer kullanıcılara ve örneklere ulaşmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni versiyonla gelen özellikler:

  • Yeni işlevsel ölçü ve sayaç bölümü
  • Özel içerik menüsü öğeleri için destek
  • Yeni MouseActionCursorName (Fare hareket kürsörü adı) seçeneği ile fare harekelerinde özel imleçler
  • Görseli boyutlandıran “kırpma ve dolgu” özeliğini destekleyen PreserveAspectRatio=2 niteliği
  • Rainmeter boyunca “Temalar” terimi “Düzenler” şeklinde değiştirildi.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:AlmancaitalyancaispanyolcaArapçaRusçaJaponcaFransızcaTürkçeİngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Rainy

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here