Ana sayfa İnternet Qtrax Müzik İndirme Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

Qtrax Müzik İndirme Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

957
0
Güncelleme:

Qtrax yazılımı kullanıcılara internet üzerinden müzik indirmelerini sağlayan reklam destekli yasal bir dosya paylaşım programı ve müzik kutusu. Ücretsiz olarak yayınlanan bu program ile kullanıcılara sunulan reklamlar karışılığında indirilen müziklerin telif hakkı paraları ödeniyor ve böylece reklam izleyerek bedava müzik indirme şansına sahip oluyorsunuz.

2008 Midem konferansında yapılan açıklamada dört ünlü plak şirketi: EMI, SonyBMG, Universal Music Group ve Warner Music Group ile anlaşma sağlandığı belirtilmişti fakat bu dört şirkette anlaşma yapılmadığını açıklamış ve ardından programın P2P (dosya paylaşım) özelliği kapatılmış.

Şu an için müzik indirme özelliğinden faydalanılamasada program indirdiğiniz müzik dosyalarını taşınabilir aygıtınıza kopyalama, kütüphanenizi oluşturma, medyalarınızı oynatma ve sanatçılar hakkında bilgi edinme ve aramalar yapmanıza olanak tanıyor.

Qtrax programı medya oynatıcı ve web tarayıcısı programlarının birleşimi olarak nitelendirilebilir ki zaten Songbird tabanı kullanılmış.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Vista/WinXP
Üretici:Qtrax Inc.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here