Ana sayfa Araçlar Q-Dir En iyi dosya ve klasörleri düzenleme ve yönetme...

Q-Dir En iyi dosya ve klasörleri düzenleme ve yönetme programı

982
0
Güncelleme:

q-dir_1.jpg (882×704)

Bilgisayardaki dosyalarınızı ve klasörleri yönetmek için hem kaliteli hem de ücretsiz bir program arıyorsanız, o zaman Q-Dir tam size göre!

Neden mi? Bir kere oldukça çok sayıda fonksiyonu olmasının yanı sıra, gelişmiş ayarlar ve işini iyi yapan sağlam bir yapıya sahip. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. İşte detaylar…

Q-Dir dosya ve klasörlerinizi düzenlemenize yarayan ücretsiz bir dosya düzenleme programıdır. Dosya ve klasörlerinize Quadro-Viewbakış tekniği ile kolay ve hızlıca erişebilirsiniz. “Sürükle ve Bırak” özelliği ile kolayca kullanabilirsiniz. Programı kullanarak emeğinizden ve zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Q-Dir dört adede kadar dosyayı tüm yönleriyle karşılaştırmanızı sağlar.Basit komut tuşları ile kolayca kullanabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü ile dört adet değişik dosyayı ayrı ayrı panellerde açabilir ve ayrı işlemler uygulayabilirsiniz. Belirlediğiniz dosyaları kolayca arayabilir ve düzenleme yapabilirsiniz. Herpanel çalıştır, sil, kopyala ve yapıştır komutlarını içermektedir. Yakınlaşma özelliği ile dosyaları en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz.

Yardım özelliği her türlü işlemin yapabildiği görevler hakkında kısa ve özet bilgiler alabilirsiniz. Programın yapabildiği başlıca özellikler: favori seçme, sürükle ve bırak, panoya kopyala, tümünü göster, büyüteç, renk filtresi vb. komutlar.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win98
Üretici:Nenad Hrg

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here