Ana sayfa İnternet Proxifier Profösyonel Proxy Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo ...

Proxifier Profösyonel Proxy Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

991
0
Güncelleme:

Proxifier

Proxifier proxy sunucuları üzerinden çalışma desteği bulunmayan ağ uygulamalarının HTTPS veya SOCKS proxy veya proxy sunucu zincirleri üzerinden çalışmasını sağlayan profesyonel bir güvenlik ve ağ çözümüdür.

Kullanıldıkları bilgisayar ve sistemlerde LAN ve güvenlik duvarlarının arkasında, proxy sunucuları üzerinden çalışma desteği sunmayan birçok ağ uygulamasını ve yazılımı Proxifiersayesinde rahatlıkla kullanabilir ve özel bilgileirinizi, kimliğinizi gizleyerek güvenli bir şekilde internet kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca ülkeye göre veya yazılımların ve internet sitelerinin bölgesel kısıtlamalarına göre yönlendirmeli olarak eriştiğiniz web sitelerine ve program sunucularında hiçbir yönlendirme olmadan doğrudan proxy sunucusu üzerinden bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.  vb. diğer ülkemizde yasaklanmış sitelerede erişim için kullanabileceğiniz bu araç size internet kullanımında özgürlük sağlamak için geliştirilmiş profesyonel bir yazılım.

Proxifier ile istediğiniz internet istemcisi programı açarak (tarayıcılar, FTP yazılımları, IRC, ICQ, Messenger gibi chat programları, video/müzik izleme araçları, oyunlar) proxy kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ağ bağlantılarınızı ve internet bağlantılarınızı proxy sunucuları üzerinden güvenli ve gizli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kısacası programın bilgisayar ve internet kullanıcıları arasındaki yaygın olarak bilinen ve en önemli özelliği erişimeyasaklı sitelere giriş imkanı sağlayabilmesidir.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:79 / 73,624
İşletim Sistemi:Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here