Ana sayfa Araçlar Profesyonel ve ücretsiz kelime işlemci programı – SSuite Office – WordGraph

Profesyonel ve ücretsiz kelime işlemci programı – SSuite Office – WordGraph

1040
0
Güncelleme:

SSuite Office – WordGraph kullanımı kolay, güçlü ve çok kullanışlı bir kelime işlemcisidir.

WordGraph programı, MS Word, OpenOffice Writer veya mükemmel olduğunu iddia eden diğer rakiplerine göre harika bir alternatiftir. .NET veya Java yüklemenize bile gerek kalmaz. Bu da bilgisayarınızda hem hard disk kaynağı bakımından kazanç sağlar hem de zamanınızı boşa harcamaz.

WordGraph  sayesinde içine resimler, tablolar, indeksler, biyografiler ve çizelgeler ekleyerek hızlı bir mektup yazabilir veya kendi elektronik kitabınızı (e-kitap) oluşturabilirsiniz. WordGraph programı çeşitli dökümanları görüntülemek, düzenlemek ve oluşturmak için  eksiksiz ve güçlü bir çözümdür. Basit yada kompleks dökümanları oluşturabilir ve içine kolayca tablo, grafik, çizelge ekleyebilirsiniz.

Dökümanları pdf,jpg,bmp,png veya kendi formatı olan ssp uzantılarıyla kaydedebilirsiniz. MS Office, OpenOffice ve StarOffice formatları olan (rtf, doc, txt, xls) dosyaları tamamen desteklemektedir ve uyumlu bir şekilde sorunsuzca çalışmaktadır.

Adobe Acrobat programı gerekmeden başka hiçbir programa gerek olmadan direk olarak PDF dökümanları hazırlayabilrsiniz. Word belgelerini kolayca PDF ye dönüştürebilir.

Boyut: 15.27MB

OS: Windows tümü

İndir

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here