Ana sayfa İş-Muhasebe PrimoPDF Son Sürüm Bedava İndir PDF Dosyaları Yapma Oluşturma Hazırlama Programı Ücretsiz...

PrimoPDF Son Sürüm Bedava İndir PDF Dosyaları Yapma Oluşturma Hazırlama Programı Ücretsiz Yükle Download

754
0
Güncelleme:

PrimoPDF

PrimoPDF yüksek kalitede PDF dosyaları oluşturmak için tasarlanmışücretsiz bir araç. Basit kullanıcı arayüzü ile kullanımı gayet kolay olan bu program herhangi bir Windows uygulamasından sanal olarak PDF yazdırmanıza ve yazdırdığınız dosyayı PDF olarak kaydetmenize olanak tanıyor.

Ek olarak PrimoPDF size PDF dosyalarını ekran, baskı, ebook veya hazır baskı olarak optimize etme konusunda da yardımcı oluyor. PDF dosyalarınızın güvenliği için 40-bit veya 128-bit şifreleme yapabilen bu araç ile oluşturduğunuz veya dönüştürdüğünüz PDF dosyalarına doküman bilgisi ekleyebiliyorsunuz. Başlık, yazar, konu, anahtar kelimelergibi tanımlama öğelerini girebildiğiniz bu özellik ileride dosyalarınızı ayırt ederken size çok yardımcı oluyor.

64-bit işletim sistemi ve işlemci yapısına sahip makinelere tam destek veren program, çift byte karakter ve non-TrueType font desteği de bulunduruyor. Barındırdığı eklentiler ve uygulanan geliştirmeler ile güncellenen ve yenilenen program alanında donanımlıgüçlübasit ve özellikle ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here