Ana sayfa Video ve Ses PowerISO Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü...

PowerISO Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

898
0
Güncelleme:

allindir_PowerISO.gif (686×507)

PowerISO CD/DVD/BD imaj dosya işlemleri için çok güçlü bir araç olarak önplana çıkan profesyonel bir program. Bu program ile ISO dosyaları yaratabilir, açabilir, düzenleyebilir, başka diskler üzerine yazabilir, sıkıştırabilir, şifreleyebilir, ayırabilir ve dosyalar üzerinde format dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda 8 taneye kadar sanal sürücü oluşturmanıza izin veren PowerISO ile birden çok disk ile işlem yaparken artık hiç zorlanamayacaksınız hatta bu işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Nerdeyse tüm disk imaj dosya formatlarını (ISO, BIN vb.) destekleyen program basit arayüzü ve kolay kullanımı ile her düzeyden kullanıcıya hitap ediyor.

Context menü, kabuk entegrasyonu, sürükle bırak ve clipboard kopyala yapıştır desteği gibi özellikleri de bulunan program ile size lazım olan diskleri bilgisayarınızda imaj olarak saklayabileceksiniz. Türkçe dahil nerdeyse tüm dillere de desteği bulunan bu popüler araç deneme sürümünde 300 MB’lık boyuta kadar işlem yapmanıza izin verse de deneme süresi sınırsız tutulmuş durumda.

Sürekli olarak güncellenen ve geliştirilen bu yazılımın tam sürümü, sanal sürücü ve disk imajlarıyla sürekli içiçe olan bilgisayar kullanıcılar için verilen parayı hakedecek türden bir program.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizceTürkçeFransızcaispanyolcaRusçaArapça
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/WinME/Win2000/Win98

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here