Ana sayfa Video ve Ses Power2Go müzik kopyalama, düzenleme, format dönüştürme, sürükle bırak diske yazdırma mp3leri cdye...

Power2Go müzik kopyalama, düzenleme, format dönüştürme, sürükle bırak diske yazdırma mp3leri cdye kopyalama taşıma programı

992
0
Güncelleme:

Power2Go

Power2Go 8 tüm medya dosyalarınızı herhangi bir diske kopyalamanız için gereken tüm araçları size sunan gelişmiş bir CD/DVD/Blu-ray yazıcıdır. Sadece bir disk yazıcı olmanın dışında yeni eklenen sanal sürücü oluşturmamüzik kopyalamadüzenlemeformat dönüştürme özellikleriyle de göz doldurmaktadır. Ayrıca yenilenen arayüzü ve sürükle-bırak yöntemi sayesinde yazdırma işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Gelişmiş güvenliği ve güvenlik özellikleriyle birlikte yüklenen Power2Go aynı zamanda sistem kurtarma diskleri oluşturmanıza izin verir. Böylelikle bilgisayarınızın herhangi bir şekilde sorun yaşaması durumunda kolaylıkla geri yükleme yaparak sisteminizi kurtarabilirsiniz. 256-bit disk şifreleme sayesinde tüm değerli verilerinizi kolayca koruyabilirsiniz.

Hazır şablonlar ile DVD menüleri hazırlayabileceğiniz gibi, fotoğraflarınızı interaktif fotoğraf slayt gösterileri şeklinde CD’lere yazdırabilirsiniz. Böylece unutulmaz anlarınızı çok daha şık bir şekilde insanlarla paylaşabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

 

Alternatif:

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:AlmancaispanyolcaJaponcaİngilizceFransızcaitalyanca
Geçen Hafta / Toplam:103 / 8,459
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:CyberLink

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here