Ana sayfa İnternet Postbox Bilgisayarda Epostaları Yönetme Programı İndir

Postbox Bilgisayarda Epostaları Yönetme Programı İndir

843
0
Güncelleme:

Postbox Ana Ekran

Postbox, sahip olduğu gelişmiş özellikler ile e-postalarınız arasındaarama yapabilme, e-posta görüntüleme, RSS okuma veya blog takibigibi işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Postbox, kullanım kolaylıkları ile masaüstünde bir e-posta yazılımı kullanmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının tercih edebileceği güzel bir alternatiftir.

Web entegrasyonunu da sunan Postbox’ta aldığınız bir e-postayı ya da bir RSS beslemesini kolay bir şekilde internetteki sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Twitter hesabınızı Postbox’a entegre ederek Tweet’lerinizi Postbox üzerinden gönderebilirsiniz.

Yapılacaklar listesi de oluşturabileceğiniz Postbox ile bu yapılacaklar listenizi takvim ile uyumlu hale getirebilir ve unutmamanız gereken işlerinizi tek bir yazılım üzerinden sürekli kontrol edebilirsiniz.

Spam ve kimlik hırsızlıklarına karşı önlem alabilen Postbox, bir e-posta yazılımında arayacağınız tüm güvenlik önlemlerini barındırmaktadır.

Postbox 3.x Sürüm Yenilikleri

Favoriler çubuğu
Gmail etiket, klavye kısayolları desteği
LinkedIn, Facebook, Twitter ve Gravatar’dan profil fotoğrafı çekme
Windows 7 görev çubuğu desteği
Dropbox, Evernote ve Growl desteği
Önceden hazırlanmış otomatik cevap desteği
Performans ve kararlılık geliştirmeleri

Önemli! Postbox, eklenti uyumlu yapısı ile birçok farklı eklentiyi yazılım üzerinden kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Eklenti listesine gözatmak için buraya tıklayın.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Postbox Inc.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here