Ana sayfa Resim ve Grafik Picture Cutout Guide Lite Resim Kesme Ayırma Bölme Fotomontaj Yapma Programı Ücretsiz...

Picture Cutout Guide Lite Resim Kesme Ayırma Bölme Fotomontaj Yapma Programı Ücretsiz İndir

1324
0
Güncelleme:

Yapıştırma seçeneği

Profesyonel resim düzenleme ve grafik araçları içerisinde bulunan onlarca farklı aracı kullanmak özellikle amatör kullanıcılar için katlanması zor bir durum haline geliyor. Resimlerin arkaplanlarını kesmek ve belli kişileri, objeleri farklı resimlere kolajlamak isteyen kullanıcıların deneyebileceği basit ancak işlevsel uygulamalardan birisi de Picture Cutout Guide Lite programı.

Çok temiz bir arayüze sahip olan program aynı zamanda işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinize dair öğretici derslerle de birlikte geliyor. Arkaplanda yer alan resmi nasıl kaldırabileceğinizi, efektler ekleyebileceğinizi, fotomontajlar yapabileceğinizi bu dersler sayesinde hemen öğrenebiliyorsunuz.

Aynı zamanda programın içerisinde yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme, yazı ekleme gibi pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğu özellikler yer alıyor. Arkaplandan kişiler ve nesneleri ayırırken aynı anda efektler de uygulayabiliyor ve kesme işlemini çok daha etkileyici hale getirebiliyorsunuz.

Arayüzde bulunan parlaklık ve kontrast ayarlama özellikleri de fotoğraflarınızı daha güzel yapıyor. JPG, TIFF, PNG ve BMP gibi popüler dosya formatlarını destekleyen Picture Cutout Guide Lite’ı deneyerek işinizi görüp görmediğine karar verebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Two Pilots

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here