Ana sayfa Resim ve Grafik Photo Slide Show İndir

Photo Slide Show İndir

5190
8
Güncelleme:

dvd-slideshow-screenshot-la.gif (350×248)

Photo Slide Show ile DVD’lerden daha yüksek çözünürlüklü slayt sunumlar oluşturabilirsiniz ve bu slaytlara harika geçiş efekleri ekleyebilirsiniz.

Photo Slide Show bir çok sayıda geçiş efekti arşivi ve indirme hızı ile sıradan slayt hazırlama programlarından daha fazlasını sunuyor.  Programın arayüzü çok dar olmuş ama oldukça akıllı biçimde kullanılmış. Tüm önemli işlemler ve önizleme butonları hemen ulaşabileceğiniz çok pratik ve tam da olması gereken yerdeler.

Photo Slide Show ile dijital fotoğraflarınızdan slayt şov yapmak ve içine ses dosyaları (müzik) eklemek çok zahmetsiz bir iş. Program size her slayt için geçiş efektinin uzunluğunu belirleme imkanı tanıyor. En başta da belirttiğim gibi muazzam miktarda çok güzel geçiş efektleri mevcut. Bu efekleri kendi belirlediğiniz sıraya göre yada isterseniz rasgele  bir sıraya koyabilirsiniz. Slaytınızı hazırladıktan sonra çözünürlüğünü belirleyebilir ve istediğiniz video kodeğini kullanarak kaydedebilirsiniz.

BMP, JPEG, GIF, TGA gibi resim ve MP3, WAV, WMA, MPA, MP2, AU, AIF, AIFF, SND gibi ses dosyası formatlarını destekleyen Photo Slide Show bunun yanında Türkçe dil desteğinede sahiptir.

Sonuç olarak Photo Slide Show slayt yapmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan yeterli bir programdır.

Window

download DVD photo slideshow for Windows

Version: 8.07OS: Win 8/7/Vista/XPSize: 27.8 MB

download Windows DVD photo slideshow

 

Alternatif indirme linkleri:

http://dvd-photo-slideshow-professional.en.softonic.com/download

http://www.dvd-photo-slideshow.com/downloadslideshow.html

http://download.cnet.com/DVD-Photo-Slideshow-Professional/3000-12511_4-10395102.html

 NOT: Bu yazılım demodur. Bu programın yapabileceklerini yapabilen alternatif ve ücretsiz programları buradan ve buradan indirebilirsiniz.


8 YORUMLAR

    • verilen indirme linki ve alternatif linkler düzgün şekilde çalışmaktadır. herhangi birisine tıklayarak indirebilirsiniz.

    • linki kontrol ettim hem download butonu hem de alternatif linkler düzgün bir şekilde çalışmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here