Ana sayfa Araçlar PeStudio Programlar hakkında ayrıntılı bilgi gösteren program

PeStudio Programlar hakkında ayrıntılı bilgi gösteren program

735
0
Güncelleme:

pestudio_2.jpg (722×639)

Diyelim ki bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz yeni bir programı indirip kurmak istiyorsunuz fakat o programın 64 bit bilgisayarlar için mi yoksa 32 bit işletim sistemleri için mi uygun olduğunu ve çalışıp çalışmayacağını öğrenmek istirsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte bu yazıda sizlere önereceğim ücretsiz fakat çok kullanışlı olan ve  zaman ve çaba açısından size tasarruf ettirip ayrıca güvenliğinizi de sağlayacak olan PeStudio isimli programı tanıtıyorum. Programın kısaca ne yaptığını özetleyecek olursak, program dosyalarını inceler ve sizlere detaylı bilgiler verir…

Bir uygulamayı kullanmadan önce 64bitlik bir işletim sisteminde mi yoksa 32bitlik bir işletim sisteminde mi çalıştığını nasıl ayırt edebilirsiniz? Veya kullanacağınız programın güvenlik sertifikalarının ne durumda olduğunu nereden bilebilirsiniz?

Bu ve bunun gibi daha bir çok sorunuzun cevabını PeStudio adlı ücretsiz bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz. PeStudio, 32 bit veya 64bit olması farketmeksizin exe, dll, cpl, ocx, ax, sys uzantılı dosyaları inceleyerek kullandığınız uygulamayla ilgili bir çok ayrıntılı veriyi sizin için bir arada toplar. Bu verilere dayanarak program hakkında bir çok bilgiye ulaşabilir ve güvenliğinizi korumuş olursunuz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

 


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here