Ana sayfa Oyun Pes 2013 Türkçe Spiker Yaması İndir Denendi %100 Çalışıyor Tek Link Direk...

Pes 2013 Türkçe Spiker Yaması İndir Denendi %100 Çalışıyor Tek Link Direk Download

4916
0
Güncelleme:

PeS 2013 TürkÇe SpikeR YamaSı IndiR DownLoad

Sizler için oyun yamaları kategorisinde ki paylaşımlarımıza tüm hızıyla devam ediyorum.Bu yazımda da pes 2013 oyuncularının en çok aradığı yamaLardan birini sizler için paylaşıyorum.Malum bu tür oyunlarda maç sırasındaki anlatımlar ingilizce olarak spiker tarafından anlatılmaktadır.Haliyle bu şekilde maç anlatımı yabancı dili anlayamadığımız için pek zevk vermemekte.Oyunu daha güzel hale getirebilmek adına Pes 2013 Türkçe spiker yaması indirmeniz sizin yararınıza olacaktır.Bu sayede oynadığınız karşılaşmalardan daha fazla zevk alacaksınız pes oyununa biraz daha fazla ilgi duyacaksınız.

Pes 2013 oyununda seslendirmelerin bulunduğu klasörde oyunda maç anlatımı için 17 bin civarında dosya bulunuyor.Yamayı çıkartan ekip neredeyse bu dosyaların tamamını Türkçe olarak değiştirdiler.Çok az bir kısmı tamamlanmamış olsa da bu haliyle zaten sizler için yeterli olacaktır.Bu yamanın en önemli avantajı sizi oyunu daha çok bağımlı hale getirecektir.Zaten Türkçe seslendirmeyle oynadığınızda farkı kendiniz göreceksiniz.Yama orjinal oyunlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Çalışmıyor gibi bir yorum da bulunmayın çünkü test edilip eklendi.PeS 2013 TürkÇe SpikeR YamaSını aşağıdaki bağlantıdan kolayca indirip oyuna entegre edebilirsiniz.Daha fazla oyun ve yama paylaşımları için sitemizi takipte kalın. Hepinize iyihile.com olarak iyi oyunlar dileriz.

ÜÇ FARKLI TÜRKÇE SPİKER YAMASI (ÜÇÜ DE 100% TÜRKÇE DİLİNE ÇEVRİLMİŞ VE AYRI KİŞİLER TARAFINDAN YAPILMIŞTIR- DOSYALAR YÜZDE YÜZ TEMİZDİR, VİRÜS TROJAN ASLA YOKTUR.)

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08

PeS 2013 TürkÇe SpikeR YamaSı Indir : Tıkla Indir

PES 2013 Türkçe Spiker Yaması

PES fanatikleri bilirler, bu oyunun tadı zaten hiçbir yama kurmadan da çıkıyor. Fakat türkçe spiker ile oynamak ayrı bir tat veriyor insana. Bundan dolayı her yıl TSC ekibi tarafından PES 2013 için hazırlanantürkçe spiker yamasını sizlerle paylaşacağım. Aslında paylaşacağım yama, 1.2 sürümüdür. Fakat direk bu dosyayı indirmeniz, tüm güncellemelere sahip olmanıza yeterlidir. Önceki sürümleri indirmenize gerek yoktur. Bir çok özellik eklenen ve bir çok hata giderilen yeni sürüm yamanın içeriğinde neler var görelim.

 • 358 adet ses dosyası daha eklendi.
 • 78 tane yeni spiker repliği eklendi.
 • Fenerbahçe penaltı kullanırken “Panathinaikos serbest vuruş kullanacak.” hatası düzeltildi.
 • Ronaldinho top sürerken söylenen “Ronaldo” isim hatası düzeltildi.
 • Hollanda ligi için “Spor Toto Süper Lig” deme hatası düzeltildi.
 • Bazı sık çıkan replikler yenileri ile değiştirildi.
 • Bazı taç repliklerine teknik direktör ve oyuncu ses efektleri eklendi.
 • Abartılı gol replikleri düzeltildi.
 • Bazı skor hataları düzeltildi.
 • 13 stadyum için maça giriş replikleri eklendi.

Gördüğünüz gibi hemen hemen kusursuz olan PES 2013 Türkçe Spiker Yaması‘nı gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Kurulum
İndirdiğiniz dosyadan çıkan “dt00_e” ve “dt05_v” dosyalarını oyunun kurulu olduğu alanda “C:Program Files (x86)KONAMIPro Evolution Soccer 2013img“ içerisine atın ve eskileri ile değiştirin. Bu işlemler bittikten sonra mutlaka oyun içerisinden ana menüde “Sistem Ayarları >> Dil Ayarları” yolunu takip ederek anlatım dilini mutlaka “İngilizce” olarak seçin.

Pes 2013 Türkçe Spiker Yama Kurulumu

PES 2013 Türkçe Spiker Yaması İndir . PES 2013 ‘ te Türkçe Spiker
Merhaba arkadaşlar. Pes 2013 te beklenen yama elimize ulaştı. Pes 2013 Türkçe Spiker Yaması. Çok iyi Hazırlanmış bir yama . Kullanmanızı tavsiye ederim. Zaten oyun çok iyi heycanlı. Zevk veren bir oyun. Türkçe spiker yamasıda çok iyi olmuş. Çok başarılı buldum. Pozisyonları çok güzel seçiyor anlatıyor. Star Tv Şampiyonlar ligi sunan spikerler seçilmiş. Pes 2013 Türkçe Spiker  Yamasını Alttaki linkten indirebilirsiniz.

Peki Pes 2013 Türkçe Spiker Yamasını Nasıl aktif hale getiriyoruz . Adım adım izleyelim.
Yamanın kurulumu ise şöyledir; indirdiğiniz .rar dosyasını masaüstüne çıkartınız.daha sonra içinde bulunan “dt00_e” ve “dt05_v” bu iki dosyayı kopyalayarak oyunun kurulu olduğu dizinde “c:program files (x86)konamipro evolution soccer 2013img” adlı klasöre yapıştırın.yüklü dosyalar değiştirilsin mi sorusuna evet diyerek ilk aşamayı tamamlıyoruz.ikinci aşama ise oyun içerisinde yapılan kısa ayar.ana menüye girerek ’’sistem ayarları-dil ayarları’’ bölümünden seçilen dili ingilizce yapıyoruz ve yamamız aktif olarak çalışıyor. Pes 2013 Türkçe Spiker Yaması 373 mb ‘tır

Üstteki dosya Turbobit dosya sunucusuna yüklenmiştir. Turbobit.Net ‘ten Nasıl Dosya İndirilir?  

Tıkla öğren

PeS 2013 Türkçe SpikeR Yaması IndiR // Kralhile Sunar

PES 2013 TÜRKÇE SPIKER YAMASI INDIR // KRALHILE SUNAR

Sizler için en iyi  oyun ve hileleri paylaştığımız sitemiz oyun yamaları kategorisine de paylaşım yapmayı ihmal etmiyoruz.Bu yazımızda da pes 2013 oyunu için güzel bir yama paylaşımında bulunuyoruz.Pes 2013 türkçe spiker indir mek isteyen arkadaşlarımız bu yazımızı çok beğenecekler.En iyi futbol oyunlarından biri olan pes 2013 oyunu yamalarla birlikte çok daha zevkli ve eğlenceli bir hale gelebiliyor.Oyuna daha da bağımlı olmamızı sağlayacak yamalardan birisi de hiç kuşkusuz pes 2013 türkçe spiker yaması dır.Birçok kişinin büyük ilgiyle takip ettiği bu yamayı tsc ekibi her yıl güncel olarak çıkartmaktadır.Bu nedenle tsc ekibine de buradan özel teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yamamızın sürümü v1.2 olarak göze çarpmaktadır.Ancak bu yamayı indirdiğinizde birçok hatanın giderilmiş olduğunu göreceksiniz.Bu versiyonla birlikte pes 2013 türkçe spiker indir mek isteyenler oyuna bambaşka bir hava katabilecekler.Aşağıda yamayla ilgili yeni özellikler ve ne tür hataların giderildiği hakkında bilgi veren bir liste hazırladık.Bu listeyi incelediğiniz yama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Pes oyuncuları yamayı sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla indirip kullanabilirler.Kralhile.com olarak sizler için çalışan birçok oyun ve hile paylaşmaya özen gösteriyoruz.Pes 2013 Türkçe Spiker yaması nıda sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde indirip oyununuza entegre edebilirsiniz.

PES 2013 TÜRKÇE SPIKER KURULUM

Size verdiğim linkten öncelikle pes 2013 türkçe spiker indirin ve daha sonra “dt00_e” ve “dt05_v” dosyalarınıda oyunun kurulu olduğu klasöre giderek “C:Program Files (x86)KONAMIPro Evolution Soccer 2013img“ içerisine atın.Size bir uyarı verecektir değiştirilsin mi diye değişimi onaylayın.Bunu yaptıktan sonra yapmanız gereken oyuna girip “Sistem Ayarları >> Dil Ayarları” bölümünden ingilizce dil seçeneğini seçmektir.Artık oyunumuza pes 2013 türkçe spiker yamasını başarıyla entegre etmiş oluyoruz.

 • 358 adet ses dosyası oyuna eklenilmiş.
 • 78 tane spiker repliği eklenmiş ve bunların hepsi yeni.
 • Fenerbahçe penaltı kullandığında başka bir takımın adını söyleme hatası düzeltildi.
 • Ronaldinho topu sürdüğünde ronaldo diyordu.Bu sorunda giderilmiş.
 • Hollanda ligine Sportoto türkiye ligi deniliyordu bu hatada düzeltilmiş.
 • Sık sık söylenen replikler yenileri ile değiştirilmiş.
 • Taç atışlarında teknik direktörlerin yeni sesleri eklenmiş.
 • Gol repliklerinde abartı vardı buda düzeltilmiş ve normale dönmüş.
 • Oyunda bazen skor hataları oluyordu bu hatada giderilmiş.
 • 13 stadyuma maça girerken replik eklenmiş hoş olmuş.

Bakıldığında birçok hatanın giderildiğini görmekteyiz.Sizde sitemiz üzerinden kolayca pes 2013 türkçe spiker indirip kullanabilirsiniz. İyi oyunlar diliyoruz.

{{ INDIRME LINKLERI }}

PES 2013 TÜRKÇE SPIKER INDIR :

PES 2013 TÜRKÇE SPIKER YAMASI :

Pes 2013 Türkçe Spiker 1.3

Hemen hemen bütün futbol severler tarafından beğeniyle oynanan, hem bilgisayarda hem Playstation platformunda milyonlarca farklı kullanıcı tarafından tercih edilen Pro Evolution Soccer yani Pes 2013 için oluşturulan bir yama paylaşımı ile sizlerleyiz.

Oyunun hayranları tarafından özenle hazırlanan bu yama ile, oyunda spiker sesleri Türkçe olacak ve tıpkı gerçek bir futbol maçında gibi hissedeceksiniz. Oyunun orjinal halinde her ne kadarTürk takımları bulunsa da, seslendirmeler yabancı idi.

Bu yama vasıtası ile, artık spiker konuşmaları da Türkçe olacak ve tamamen farklı bir atmosfer içerisine gireceksiniz. Oyun deneyiminizi ve eğlencenizi oldukça artıracak olan bu yama, tamamen de ücretsiz!

Yamanın nasıl kurulacağı hakkındaki döküman ve bilgiler, yama .zip dosyası içerisindeki Beni Oku belgesinde mevcuttur. Yamayı indirmek için sağ üst köşeden programı indir butonuna tıklamanız yeterlidir!

19 Haziran 2013 Tarihli Güncelleme :

 • 1.3 Güncellemesi ile dilediğiniz oyuncuya dilediğiniz ismin ataması,
 • Artırılmış replik ve dialog sayısı,
 • İsim ve imla hatalarında düzeltme,
 • Seslendirmesi bulunmayan oyunculara yeni isimlendirmelerin bağlanması gibi yenilikler mevcuttur.

İyi eğlenceler!

25-3-2013 15-03-08

PeS 2013 Türkçe SpikeR Yaması IndiR // Kralhile Sunar

PES 2013 TÜRKÇE SPİKER YAMASI INDİR // KRALHİLE SUNAR

Merhaba sevgili kralhile.com ailesi,

Sizler için en kral oyun ve hileleri paylaştığımız sitemiz oyun yamaları kategorisine de paylaşım yapmayı ihmal etmiyoruz.Bu yazımızda da pes 2013 oyunu için güzel bir yama paylaşımında bulunuyoruz.Pes 2013 türkçe spiker indir mek isteyen arkadaşlarımız bu yazımızı çok beğenecekler.En iyi futbol oyunlarından biri olan pes 2013 oyunu yamalarla birlikte çok daha zevkli ve eğlenceli bir hale gelebiliyor.Oyuna daha da bağımlı olmamızı sağlayacak yamalardan birisi de hiç kuşkusuz pes 2013 türkçe spiker yaması dır.Birçok kişinin büyük ilgiyle takip ettiği bu yamayı tsc ekibi her yıl güncel olarak çıkartmaktadır.Bu nedenle tsc ekibine de buradan özel teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

Yamamızın sürümü v1.2 olarak göze çarpmaktadır.Ancak bu yamayı indirdiğinizde birçok hatanın giderilmiş olduğunu göreceksiniz.Bu versiyonla birlikte pes 2013 türkçe spiker indir mek isteyenler oyuna bambaşka bir hava katabilecekler.Aşağıda yamayla ilgili yeni özellikler ve ne tür hataların giderildiği hakkında bilgi veren bir liste hazırladık.Bu listeyi incelediğiniz yama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Pes oyuncuları yamayı sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla indirip kullanabilirler.Kralhile.com olarak sizler için çalışan birçok oyun ve hile paylaşmaya özen gösteriyoruz.Pes 2013 Türkçe Spiker yaması nıda sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde indirip oyununuza entegre edebilirsiniz.

PES 2013 TÜRKÇE SPİKER KURULUM

Size verdiğim linkten öncelikle pes 2013 türkçe spiker indirin ve daha sonra “dt00_e” ve “dt05_v” dosyalarınıda oyunun kurulu olduğu klasöre giderek “C:Program Files (x86)KONAMIPro Evolution Soccer 2013img“ içerisine atın.Size bir uyarı verecektir değiştirilsin mi diye değişimi onaylayın.Bunu yaptıktan sonra yapmanız gereken oyuna girip “Sistem Ayarları >> Dil Ayarları” bölümünden ingilizce dil seçeneğini seçmektir.Artık oyunumuza pes 2013 türkçe spiker yamasını başarıyla entegre etmiş oluyoruz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here