Ana sayfa İş-Muhasebe PDF Splitter Joiner PDF Birleştiricisi ve Ayırıcısı (PDF Dosyasını Bölmek Ayırmak...

PDF Splitter Joiner PDF Birleştiricisi ve Ayırıcısı (PDF Dosyasını Bölmek Ayırmak ve Birleştirmek İçin Gerekli Program Ücretsiz İndir)

1252
0
Güncelleme:

PDF Splitter Joiner 2

PDF Splitter Joiner, PDF belgelerini bölmek ve birleştirmek için kullanabilceğiniz ikisi bir arada, ücretsiz bir yazılımdır.

Gayet sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça basittir ve her seviyeden bilgisayar kullanıcıları tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

PDF Splitter Joiner ile isterseniz birden çok sayfaya sahip olan PDF belgeleri üzerinde yer alan sayfaları ayırabilir, tek sayfalık PDF belgelerini birleştirebilir veya birden çok fazla sayfaya sahip olan PDF belgelerine ara sayfalar olarak atayabilirsiniz.

Ayrıca bu yazılım ile PDF dosyalarını kırpabilir, PDF dosyaları üzerinde istenmeyen sayfaları silebilir, PDF dosyalarının temel parçalarını birleştirebilir ve PDF dosyaları üzerindeki sayfaları istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz.

PDF Splitter Joiner herhangi bir şekilde Adobe Acrobat veya Adobe Reader gibi programlara ihtiyaç duymadan, yapmak istediğiniz işlemleri yerine getiren bir yazılımdır.

PDF dosyaları içerisinde bulunan sayfaları ayırmak veya elinizde olan farklı PDF dosyalarını birleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program arıyorsanız, PDF Splitter Joiner‘ı mutlaka denemelisiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here