Ana sayfa Web Programlama Pdf den Htmle’ye çevirme programı, pdf to html çevirici dönüştürücü, pdf yi...

Pdf den Htmle’ye çevirme programı, pdf to html çevirici dönüştürücü, pdf yi htmle formatına dönüştürme

1189
0
Güncelleme:

Pdf To Html Converter indir

pdf to html converter, pdf dosyasını html belge türüne dönüştürmeye yarayan kullanımı kolay bir programdır. program adobe reader`in tüm sürümlerini destekler. bu sayede bir pdf dosyasını html dosya biçimine dönüştürebilirsiniz. bu dönüştürme sırasında pdf dosyanın özgün konumunu, resim, metin ve biçimlerini koruyabilir.

program adobe acrobat ya da adobe reader programlarından bağımsız çalışır. bilgisayarınızda bu programlar kurulu olmasa da dönüştürme işini yapabilir.

küçük boyutu, tek bir pencere içinde her şeyin olması ve detay gerektirmeyen yapısı ile özel bir beceriye gerek duymadan herkes kolay bir şekilde dosya dönüştürmesi yapabilir.

açılan ana pencereden kaynak dosya konumunu belirtip (ya da dosyayı sürükleyip bırakabilirsiniz), isterseniz kaynak klasörle aynı konuma, isterseniz farklı bir konuma yeni dosyayı yerleştirebilirsiniz. daha sonra `start conversion` tuşuna bastığınızda dönüştürme işlemi başlatılır. dosyanın boyutuna göre dönüştürme kısa veya uzun sürebilir.

programı 10 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 49.95$`dır.

25-3-2013 15-03-08

Download

Quick-PDF PDF to Word converter v.2.2 15 Jan 2011 5.85 Mb Download (EXE)
Download (ZIP)
Quick-PDF PDF to Image converter v.2.2 23 Jan 2011 3.35 Mb Download (EXE)
Download (ZIP)
Sürüm
1.0
Boyut
3.67 Mb
Lisans
Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Dil
Ingilizce 
İşletim Sistemi
Windows (Hepsi)
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here