Ana sayfa Oyun PC İçin FIFA 14 Demo Direk İndir %100 Çalışıyor Türkçe Kurulum +...

PC İçin FIFA 14 Demo Direk İndir %100 Çalışıyor Türkçe Kurulum + Gs FB Galatasaray Fenerbahçe Takım Yaması Kariyer Modu Oynanış Videosu

1200
1
Güncelleme:

En sonunda Fifa 14’ün deneme sürümü yani demosu yayınlandı. Ben de burada fifa demosunu indiremeyenlere bir kolaylık yapayım dedim. Sizler için oyunyamasi.org sitesinde yayınlanan Fifa 14 demo konusunu burada paylaşıyorum. İndirme linkleri garanti çalışmaktadır ve oyunun nasıl kurulacağı türkçe olarak anlatılmıştır. Yine yazının en altında oyun kurarken ve oynarken ortaya çıkan hataların çözümü ile ilgili bir ek dosya verilmiştir. Bunu indirerek inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Gs ve Fb takım yamaları da aşağıda yer almaktadır. Kolay gelsin…

Son 2-3 yılda PES in bir adım önüne geçen ve farkı her geçen sene biraz daha açıyor gibi gözüken FIFA bakalım bu seneki oyunu olan FIFA 14 ile bu farkı arttırabilecek mi? PES’in bu sene kullanacağı yeni grafik motoruna karşılık olarak oyun içinde pek çok geliştirmelerde bulunan FIFA bu sene de bekleneni verecek gibi görünüyor. FIFA 14 için demosu sonunda yayınlandı.Aşağıdaki linkte demonun Yüksek Hızlı Zamunda Torrent linkini bulabilirsiniz. Oyun Yaması takipçilerine özel Zamunda Torrent dosyası sizleri bekliyor. Demoyu yüksek hızda indirme imkanı sadece bizde mevcuttur, herkese keyifli oyunlar dilerim.de bulacaksınız. Demo hakkında sizin de yorumunuzu bekliyoruz. Kurulum anlatımı en aşağıdadır. Oyunu açmakta zorlananlar en alttaki kısmı okusun. 

FİFA14 TRAILER THUMB FIFA 14 Demo İndir PC

indirdownload FIFA 14 Demo İndir PC

FIFA 14 Demo İndir Zamunda Torrent – Oyunyamasi.Org Farkıyla

FIFA 14 Demo İndir Zamunda Torrent – Oyunyamasi.Org Farkıyla – Alternatif 1

FIFA 14 Demo İndir Zamunda Torrent – Oyunyamasi.Org Farkıyla – Alternatif 2

LİNKLERDE SORUN ÇIKARSA LÜTFEN BELİRTİN DEĞİŞTİRELİM !

FIFA 14 Demo Takım Yaması GS-FB

FIFA 14 KARİYER MODU TANITIM VİDEOSU

FIFA 14 OYNANIŞ VİDEOSU

 

FIFA 14 Demo Ekran Görüntüsü FIFA 14 Demo İndir PC

FIFA 14 Demo Kurulumu:

  1. Sitemizden indirdiğiniz dosyayı torrent programıyla açın ve indirmeye başlayın.
  2. İndirme bitince, indirilen iso dosyasını Daemon Tools v.b. bir programla açın.
  3. Açılan dosyada Setup’a tıklayın ve dosyaların çıkarılmasını bekleyin.
  4. Dosyaların tamamı çıkarıldığında, çıkardığınız konuma gidin. Game klasörünün içindeki fifa14_demo isimli uygulamayı başlatın.
  5. fifa14_demo uygulamasını bulamıyorsanız, antivirüs programınızı devre dışı bırakarak 3. adımdan itibarenişlemleri tekrarlayın.
  6. Keylifli oyunlar.

Oyun Açılmıyorsa Çözüm Yolları:

  1. Antivirüs programını kapatarak kurulum işlemini tekrarlayın.
  2. Game klasörünün içindeki fifasetup’a girdikten sonra Fifaconfig uygulamasından ekran çözünürlükayarlarınızı monitörünüzle aynı ayara getirin.
  3. Origin sitesine girerek bir üyelik oluşturun. Bilgisayarınıza origin indirin ve giriş yaptıktan sonra oyuna girmeyi deneyin.
  4. Aşağıdaki Hata Çözüm Dosyasını indirin ve çıkan uygulamaya çift tıklayın. Çıkan yazıya tamam dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

FIFA 14 Hata Çözüm Dosyası

KAYNAK: http://oyunyamasi.org (Emeği geçen herkese teşekkür ederiz)


1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here