Ana sayfa Resim ve Grafik Paint.NET Türkçe İndir 2019 Son Sürüm Resim Düzenleyici

Paint.NET Türkçe İndir 2019 Son Sürüm Resim Düzenleyici

518
0
Güncelleme:

Sadece Windows’un Paint programına alternatif olması amacıyla basit bir program olarak yayınlanan Paint.Net programı zamanla o kadar geliştirildi ki, şuanda piyasada ücretsiz olanlar arasında bulabileceğiniz en kaliteli, kullanımı en kolay ve en gelişmiş resim düzenleyicisi diyebilirim.

paint.net Türkçe son sürüm

Paint.NET full özellikli bir resim editörü olup tonlarca faydalı aracı şık bir arayüzde toplamayı başarmıştır. İster fotoğrafları internette paylaşmadan önce birkaç rötuş yapın, ister bir sonraki projeniz için yüksek kalitede grafikler hazırlayın. Bu program ihtiyacınız olan görselleri elde etmeniz için size rahatlıkla yardımcı olacak ve işinizi görecektir.

Paint.NET Artıları

Modern ve güzel bir arayüz: Bu program, güzel resimler yaratmak için bütün ihtiyacınız olan araçları, temiz ve erişilebilir bir şekilde sunar.  Bu araçların birçoğu ana çalışma penceresinin etrafını sarmıştır. Diğerleri ise  kendi pencereleri içerisinde toplanmış olup bu pencereleri sürükle bırak yaparak istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Pek çok araç: İster projenize katmanlar, yazılar ekleyin, ister resimlere filtreler ve efektler uygulayın. İhtiyacınız olan her işi için gerekli araçları bu programda bulabilirsiniz. Paint.NET’in pek çoğunu kullanmaya fırsatınız bile olmayacak kadar sayısız özelliği ve seçeneği vardır. Böylece hayal edebildiğiniz her şeyi hayata geçirmek için bir fırsatınız olacak.

Paint.NET Eksileri

En iyisi değil: Bu program fazla teknik bilgisi olmayan sıradan kullanıcılar için ideal bir seçimdir. Fakat ileri seviye kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği çok gelişmiş araçları barındırma. Tabi ki bunları ancak ücretli rakip programlarda bulabilirsiniz. Ama bedavasını arıyorsanız, en iyisi budur.

Yazılar için katman kullanma zorunluluğu: Resimlerin üzerine yazı ekleme özelliği var. Ama eklediğiniz yazıyı sağa sola taşımak istiyorsanız yada deneme yanılma yöntemiyle ikide bir değiştirecekseniz, başka bir katmanın (layer) üzerine yazmanız gerekiyor. Bu eksiklik abartılacak bir konu değil, fakat pek çok projede çalışacaksanız her defasında bir adım fazladan işlem yapmanız gerekecek.

Sonuç olarak

Paint.NET programı çeşitli amaçlarla resimleri düzenlemek ve iyileştirmek için bir sürü araç ve özellik sunar. Piyasadaki pek çok ücretli meşhur rakibinin sunduğu araçlar kadar araca sahip olan Paint.Net programı, tüm bunları tamamen ücretsiz olarak herkesin hizmetine sunuyor. Bundan dolayı da herkesin bilgisayarında bulunması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyor ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Paint.NET İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 7 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here