Ana sayfa Web Programlama Otomatik web sayfası yenileme programı istenilen web sayfasını belirtilen saniye aralıklar ile...

Otomatik web sayfası yenileme programı istenilen web sayfasını belirtilen saniye aralıklar ile yeniler yeniden yükler

1722
0
Güncelleme:

Siberya Yazılım Sayfa Yenileme Ekran Görüntüsü

Siberya yazılım programı gerekli görüldüğünde otomatik olarak internet sayfalarını yenilemek için kullanılan bir programdır.

Sizin belirleyeceğiniz aralıklarda (saniye) otomatik olarak seçtiğiniz sayfayı yeniler. Peki, bu ne işi yarar? Örneğin bir web sayfasında güncellenmesini beklediğiniz bilgiler var. Sürekli güncelleyerek kontrol etmek durumundasınız.

Programa web sayfasını adresini vererek sürek yenilemesini sağlayabilir ve güncellenip güncellenmediğini kontrol edebilirsiniz. Örneğin maç sonuçlarını takip ederken veya haberleri incelerken kullanabilirsiniz.

Ya da açıklanmasını beklediğiniz bir sonucun açıklanıp açıklanmadığını kısa zaman zarflarında kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz bir yazılım olan bu program ihtiyacı olanlar için oldukça yararlı bir program olabilir.

  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
  • Yayımcı: ajansweb.com
  • Boyut: 56 KB 
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows XP/Vista/7

 

İnternet Explorerda açılan sayfayı belirlenen aralıklarla yenileyecek bir program var mı bildiğiniz.
”Siberya” gibi kendi penceresinde açan bir program değil, sayfanın ie de açılması gerekiyor.

firefox için şu eklentiyi : https://addons.mozilla.org/en-us/firefo … o-refresh/
chrome için şu eklentiyi : https://chrome.google.com/webstore/deta … ancpelijih kullanabilirsiniz hocam.. IE’de nasıl olur, kullanmadığım için bilmiyorum..

Chrome da ben bunu kullanıyorum https://chrome.google.com/webstore/detail/easy-auto-refresh/aabcgdmkeabbnleenpncegpcngjpnjkc

YREFRESHER
http://www.snapfiles.com/localdl/dlyrefresh.php


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here