Ana sayfa Oyun Orta çağ savaş oyunu indir pc internetten oyna!

Orta çağ savaş oyunu indir pc internetten oyna!

1520
0
Güncelleme:

Age of Civilization

Merhaba arkadaşlar, bugün oyun severlerin çok beğeneceğini düşündüğüm bir online oyunu sizlere tanıtmak istiyorum. Oyunumuzun ismi Age of Civilization. İsminden de anlaşılacağı gibi bu oyun orta çağ da geçen bir uygarlaşma oyunudur. Yani kendi medeniyetinizi kurup, şehirlerinizi inşa ediyorsunuz ve tabi ki ardından orta çağın vazgeçilmezi olan savaşlar geliyor. İşte oyun hakkında bilmeniz gereken diğer ayrıntılar…
Age of Civilization ortaçağ Avrupasında geçen tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunudur. Game321 tarafından yayımlanan Age of Civilization’da kendi şehrinizin yöneticisi olarak topraklarınızı genişleterek ve gelen saldırıları engelleyerek halkınızın refah seviyesini yükseltmeye çalışıyorsunuz.

Askeri, ekonomik, tarımsal ve bilimsel yönlerde gelişim gösterebildiğiniz oyunda çeşitli binalar yaparak teknolojinizi, saldırı ve savunma birimlerinizi güçlendirebilir, biriktirdiğiniz hammaddeler ile güçlü bir ekonomiye sahip olabilirsiniz. Gerçek zamanlı savaşlar yapabildiğiniz Age of Civilization’da savaşlarınızı animasyonlu olarak izlemeniz mümkün.
Tek başınıza veya klanınız ile birlikte gurup olarak savaşlara katılabildiğiniz oyunda, günlük görevler, zindanlar ve anlık etkinlikler ile daha hızlı gelişebilirsiniz.

Age of Civilization Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Oyunun grafik kalitesi son derece yüksektir. Kısaca bir strateji ve savaş oyunu diyebiliriz. Oynanabilirlik üzerinden bir seviye verecek olursak, orta seviye diyebiliriz. Oyun tamamen ücretsizdir ve dili İngilizcedir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here