Ana sayfa Video ve Ses Online video kaydetme, format çevirme ve kopya koruması kaldırma programı ücretsiz indir

Online video kaydetme, format çevirme ve kopya koruması kaldırma programı ücretsiz indir

1134
0
Güncelleme:

tune-shot.gif (580×488)

İşte bilgisayardaki şarkılarınız ve videolarınız için başınızı ağrıtan tüm sorunları çözebileceğiniz hepsi bir arada mükemmel bir programın tanıtımıyla daha karşınızdayız. Tunebite isimli bu harika programın yararları saymakla bitmiyor. Kısaca özetlemek gerekirse internetten dinlediğiniz online müzikleri veya izlediğiniz online videoları bilgisayara kaydetmek,  ses ve video dosyalarının formatını dönüştürmek ve en zorlu yada inatçı kopya korumalarını kaldırmak için kullanabileceğiniz süper bir programdır. Tunebit hakkındaki detayları yazının devamında okuyabilirsiniz…

Tunebite online ses ve video kaydetmenizi, format dönüştürmenizi ve kopya korumasını kaldırmanızı sağlayan etkili bir programdır.  Pek çok özelliği biraraya toplayan programla birden fazla  program kullanmanıza gerek kalmayacak.

Program bilgisayar ve mobil cihazlarda kullanılan tüm formatları desteklemektedir. Ses dosyaları, flash klipler ve film dosyalarıyla yaşadığınız tüm format problemlerini aşmanızı  sağlayan program güvenilir bir ses ve video format dönüştürücüsüdür. Tunebite aynı zamanda bir web recorder olarak da görev yapar. Bu sayede internet üzerinde online yayınlanan videoları ve sesleri kayıt edebilirsiniz. MySpace, Imeem ve Last.fm gibi portallarda dinlediğiniz şarkıları online kayıtlayabilirsiniz. Albüm adı, resmi, şarkı sözleri, ID3 tagları gibi özellikler de program tarafından biraraya getirilir. Kopyalama koruması olan dosyalar yeniden kayıtlama yöntemiyle yüksek kalitede kaydedilir. Ürün kopya korumasını kaldırarak yüksek kalitede dosyaların kayıt edilmesini sağlar.

Tunebite ayarlama ve işlemleri kolay yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu yapısıyla programın kavranması ve kullanımı kolaydır. Program premium veya platinum sürümlerine yükseltilerek tüm özellikleri açık hale getirilebilir.

ÖNEMLİ! Programın ücretsiz sürümünde sadece bazı özellikler çalışmaktadır. Programın tüm özelliklerinin çalışması için Platinum sürüme yükseltilmesi gerekmektedir. Ücretsiz sürüm MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC ve WMA formatlarını desteklemektedir.  Yahoo, Facebook, Myspace, Clipfish ve MyVideo üzerinden videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz sürümle  kliplerden müzikleri de MP3 formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Programa aktarılabilen ses formatları – input (Tunebite Premium and Platinum)
WMA (DRM kopya korumalı)
M4P M4B (DRM kopya korumalı)
MP3 MP2
WMA WMA Pro
OGG (Vorbis)
AAC MPEG-4 AAC
WAV
FLAC
AIFF (Apple)
AC3 (Dolby Digital)
AU (Sun Microsystems)

Programla dönüştürülen ses formatları – output
MP3
WMA WMA Pro
OGG (Vorbis)
WMPEG-4 AAC
WAV
Uyarlanabilir diğer ses formatları

Programa aktarılabilen video formatları (Tunebite Platinum)
WMV (DRM kopya korumalı)
M4V (DRM kopya korumalı)
WMV (wmv7 / wmv9)
M4V MP4 (mpeg 4)
AVI
XVID DIVX 3ivx
MPEG MPG (mpeg 1 + 2)
MOV (Quick time)
FLV (Flash Video)
DV (Digital Video)
H.264

Programla dönüştürlebilen video formatları:
WMV (wmv7 / wmv9)
MP4 (mpeg 4)
AVI
XVID
3GP
Uyarlanabilir diğer video formatları

Boyutu 51 MB gibi gayet makul bir rakam olan Tunebit programı ücretli bir programdır fakat 30 günlük deneme sürümünü yani demosunu aşağıdan bedava indirip kullanabilirsiniz. Program bilgisayarı kasmıyor, yavaşlatmıyor veya siz çalışırken sizi rahatsız etmiyor. Ayrıca testlerim sırasında hatasız çalıştığını belirtmem gerek. Tavsiyemdir, mutlaka deneyiz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here