Ana sayfa Eğitim ve Ev Yazılımları Önemli olayları görev ve randevuları hatırlatma programı Türkçe ücretsiz indir

Önemli olayları görev ve randevuları hatırlatma programı Türkçe ücretsiz indir

1153
0
Güncelleme:

null

İş ve özel yaşamınızda yer alan önemli olayları sürekli unutmaktan bıkıp usandınız mı? Günlük ve haftalık randevularınızı unuttuğunuz için iki de bir başınızı derde sokup boş yere ağrıtıyor musunuz?  Kendinize özel bir kişisel asistan tutmaya ne dersiniz?

Merak etmeyin bu kişisel asistan bir insan olmayacak ve dolayısıyla cebinizden maaş için para çıkmayacak. Wise Reminder programı tamamen bedava olan bir hatırlatıcı yazılımdır. Programın başlıca görevi sizin için önemli olan görevleri, kaydettiğiniz olayların tarihlerini  ve ayarladığınız randevuları unutmamanız için zamanı geldiğinde sizi uyarmaktır.

Program yardımıyla kendinize günlük bir çalışma planı hazırlayabilir ve yapmanız gereken her türlü görevi çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Bu programı kullanarak bundan sonra kendinize tam gün bir çalışma planı oluşturabilirsiniz. Böylece o gün yapmak zorunda olduğunu görevlerin hepsini tam yeri ve zamanı geldiğinde ve hiçbirini unutmadan yapma imkanınız olur.

Programın kullanımı ile ilgili bilgi vermeye bile gerek yok. Çünkü ana penceresi çok basit ve her şey oldukça anlaşılır bir şekilde ortada.

Ama yine de bu tip programlarla arası pek iyi olmayan ve bilgisayar kullanmaya henüz yeni başlayanlar olabilir diye, olabildiğince basit ve anlaşılır ifadeler kullanarak kısaca açıklamak istiyorum.

Program penceresinin sağ üst bölümünde yer alan + butonuna basarak yeni bir görev eklemek oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken görevle ilgili açıklamayı, görevin yapılması gereken saati ve tarihi belirlemektir. Ayrıca isterseniz bu görevi günlük, haftalık veya aylık tekrarlara bağlayabilirsiniz.

Sistem tepsisinde sessiz bir şekilde çalışan program, herhangi bir şekilde işlerinizi aksatmayacağı gibi işlerinizi aksatmadan yapmanıza da yardımcı olur.

Özünde oldukça basit bir program olmasına rağmen, yeni hatırlatma görevleri oluşturma ve günlük iş düzenini oluşturma konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan Wise Reminder, bir hatırlatma programına ihtiyaç duyan tüm kullanıcıların mutlaka denemesi gereken programlardan bir tanesidir.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği: Türkçe
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:WiseCleaner

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here