Ana sayfa İş-Muhasebe Office Browse 2.0 MS Office Dosyalarını Açmak İçin Ücretsiz Program İndir Office...

Office Browse 2.0 MS Office Dosyalarını Açmak İçin Ücretsiz Program İndir Office Dosyasını Görüntülemek İçine Bakmak İçin

772
0
Güncelleme:

Office Browse

Office Browse, kullanıcıların Office dosyalarını görüntüleyebilmeleri için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir uygulamadır.

Uygulamanın basit arayüzü, Windows Gezgini mantığında çalışır ve kullanıcıların bilgisayarları üzerinde bulunan klasörler arasında gezinmesine olanak tanır. Bu sayede kullanıcılar Office dökümanlarının bulunduğu klasörleri seçerek daha sonrasında bu klasörler içerisinde yer alan Office dökümanlarını kolayca görüntüleyebilirler.

Microsoft Word ve Excel belgelerini görüntülemenize olanak sağlayan program küçük boyutu ve işlevselliği nedeniyle Office dosyalarını görüntülemek için tercih edilebilecek yazılımlar arasında yer almaktadır.

Sonuç olarak bilgisayarınızda Microsoft Office programının olmadığı durumlarda Word ve Excel belgelerini görüntüleyebilmek için Office Browse programı gerçekten çok işinize yarayacaktır.

Not: Reklam destekli bir kuruluma sahip olan Office Browse’ın kurulumu sırasında üçüncü parti başka uygulamaların kurulumu için kullanıcılara seçim yaptırılmaktadır. Bu noktada kurulum sırasındaki adımlara dikkat etmenizi öneririm.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:jlwh123.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here