Ana sayfa Araçlar Skin OblyTile İndir windows 8 başlangıç ekranına kutucuk ekleme programı kısayol

OblyTile İndir windows 8 başlangıç ekranına kutucuk ekleme programı kısayol

648
0
Güncelleme:

OblyTile programı sayesinde herhangi bir programı, klasörü yada web sayfası linkini, Windows 8’deki metro arayüzüne kutucuk olarak ekleyebilirsiniz.

OblyTile sizlere Windows 8 Metro başlangıç ekranını istediğiniz şekilde kişiselleştirme ve ihtiyaca göre değiştirme fırsatı veriyor. Yalnızca Metro arayüzdeki kutucukların görünüşünü değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda bu kutucukların görevlerini ve fonksiyonlarını da değiştirme imkanına kavuşacaksınız.

OblyTile programını çalıştırdığınız zaman  bir program, klasör yara URL adresi seçerek kutucuğa dönüştürmeniz gerekiyor. Manuel olarak elinizle yazabileceğiniz gibi, açılan pencereden bilgisayarda arayıp bularak seçebilirsiniz.

OblyTile sizlere kutucukların ismini değiştirme izini de veriyor. Her bir kutucuğun arkaplan rengini değiştirebilir ve yazıların görünüşünü ayarlayabilirsiniz. Tüm bunları önizleme yapabileceğiniz bir panelde gerçekleştirdiğiniz için iyice test etme imkanınız oluyor.

OblyTile sayesinde bir kutucuğa tıkladığında ne olacağına da siz karar veriyosunuz. Kutucuk ayarları arasında yönetici olarak çalıştırma, başlata geri dönme, bir seferlik çalıştırma veya programı gizleme gibi seçenekler var.

OblyTile içerisinde yer alan bir yönetici sekmesi üzerinde  tüm programlara erişebilirsiniz.

Ayrıca OblyTile ile kutucukları masaüstü simgelerine dönüştürerek  masaüstünüze yada görev çubuğuna ekleyebilirsiniz.

Sonuç olarak OblyTile programı ücretsiz olmasına rağmen pek çok özelliği bünyesinde barındıran başarılı bir araçtır.

OblyTile İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Boyut: 2.3 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows tümü
  • Arayüz: İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here