Ana sayfa İnternet Norton Zone Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

Norton Zone Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

1003
0
Güncelleme:

Norton Zone

Norton ZoneSymantec‘in ünlü güvenlik yazılımı Norton‘un gücünü arkasına alan bir dosya paylaşım programıdır.

Dilediğiniz bir dosyayı Norton sunucularında depolayarak bu dosyaların bağlantılarını tanıdıklarınızla paylaşmanıza imkan tanıyanbulut servisi kendi depoladığınız dosyalara farklı bilgisayarlardan da erişmenize olanak tanır.

Program dosyalarınızı size özel olarak ayrılmış bir alan sunan bulut depolama hizmeti üzerinden paylaşmadan önceNorton Antivirüs motorunu kullanarak otomatik olarak virüs taramasından geçirir. Böylece dosyalarınızı güvenle paylaşabilirsiniz. Program ayrıca dosyalarınıza sadece yetki verdiğiniz kişilerin erişmesine izin vererek üçüncü şahısların kişisel bilgilerinize ulaşmasını engeller.

Program ile herhangi bir dosyayı paylaşmak mümkündür. Video paylaşmaresim paylaşmamüzik dosyası paylaşma ya da ofis dökümanları paylaşma oldukça kolaydır.

Norton Zone ücretsiz olarak 5 GB büyüklüğünde bir depolama alanı sunmaktadır. Dilerseniz daha geniş bir depolama alanı da satın almak mümkündür.

Program ilk olarak sizden bir Norton hesabı yaratmanızı istemektedir. Sonrasında programın oluşturacağı Norton Zone paylaşım klasörüne dosyalarınızı kopyaladığınızda dosyalarınız otomatik olarak Norton sunucularına kopyalanmaya başlar. Yükleme işlemi bittikten sonra dosyanın üzerine sağ tuşla tıklayınca açılan içerik menüsünde aşağıdaki resimde olduğu gibi Norton Zone alt menüsünden “Share” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir:

Norton Zone

Daha sonra açılacak tarayıcı penceresinde dosyanın direkt indirme bağlantısı kopyalayabilir ya da Facebook veya e-posta yoluyla paylaşım yapabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here