Ana sayfa İnternet Neembuu Uploader Birden Fazla Dosyayı Yükleme, Aynı Anda İki veya Daha Çok...

Neembuu Uploader Birden Fazla Dosyayı Yükleme, Aynı Anda İki veya Daha Çok Dosya Yükleyici Upload Programı

904
0
Güncelleme:

Neembuu Uploader Resim Yükleme

Açık kaynak yani ücretsiz, taşınabilir yani kurulum gerektirmeyen,çapraz platformda çalışabilen yani Windows, Mac, Linux işletim sistemlerini destekleyen Neembuu Uploader yeni nesil bir dosya yükleyici.

En popüler dosya yükleme ve paylaşım servislerini destekleyen Neembuu Uploader ile aynı anda birden çok adrese yükleme yapabilirsiniz. Açık kaynak bir projenin ürünü olan program gelişimini sürdürerek desteklediği servislere her geçen gün yenisini ekliyor.

Birden çok servise dosya yüklerken yaşanan tarayıcı çökme veya kasılma problemleri, bazı servislerde yoğunluktan kaynaklı bağlantı problemleri bu işlemi çoğu kez olduğundan daha zor hale getiriyor. Bu sorunlardan arınmak ise Neembuu Uploader ile mümkün. Aynı anda onlarca siteye dosya yükleyerek, yönetimi programa devretmeniz yeterli. Program tüm yüklemeleri takip ederek, olabilecek en kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor.

Programın Öne Çıkan Özellikleri

  • Java platformunda hazırlanan program taşınabilir ve çapraz platform desteği sunuyor.
  • Yükleme dosyalarının sırasını değiştirebilme.
  • Çoklu URL yönetimi.
  • Kullanıcı adı ve şifreyi saklama.
  • Linkleri isteğe bağlı olarak otomatik silme.
  • Yükleme tarihçesi.
  • Sürükle-bırak desteği.
  • Yükleme limiti belirleme.

Desteklediği dosya yükleme siteleri: 2Shared.com, Badongo.com, DepositFiles.com, DropBox.com, Easy-share.com, EnterUpload.com, FileDropper.com, FileDude.com,FileFactory.com, FileServe.com, FileSonic.com, HotFile.com, ifile.it, ImageShack.us, Letitbit.net, MediaFire.com, MegaUpload.com, RapidShare.com, SendSpace.com, ShareSend.com, UploadMB.com, Uploaded.to, Uploading.com, Wupload.com, ZShare.net

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizceTürkçeAlmancaFransızcaRusça
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here