Ana sayfa Masaüstü MyColors Ücretsiz Windows Tema Değiştiricisi Bedava İndir Herşeyin Görünümünü Değiştirme

MyColors Ücretsiz Windows Tema Değiştiricisi Bedava İndir Herşeyin Görünümünü Değiştirme

1203
0
Güncelleme:

MyColors

MyColors ile Windows’unuzdaki tüm görünümü komple değiştirebilirsiniz. Stardock firmasının yeni yazılımı olan bu program ile birbirinden güzel temaları Windows’unuza yükleyebilir ve bu sayede Windows’unuzu kişiselleştirebilirsiniz. MyColors, Windows’unuzun GUI’sini, ikonlarınızı, duvar kağıdınızı değiştirir ve masaüstünüze yeni eklentiler getirir.

Hiçbir sistem dosyasını değiştirmemesi dolayısıyla da çok basit bir şekilde programın içinden yine eski Windows görünümünüze dönebilirsiniz.

MyColorsDiamond teması ile birlikte gelir ve bu tema ile XP’nizin klasik görünümünü inanılmaz şekilde değiştirebilirsiniz. Tamamen farklı bir işletim sistemi görünümü kazanan XP’niz ile artık gözleriniz klasikleşen XP görünümünün dışına çıkacak. Vista’ya da uygulayabileceğiniz bu diamond teması ile Vista’nız da oldukça güzel bir değişim geçirecek.

Önemli! Program ücretsizdir ancak temalar sadece buradan yüklenebilmektedir. Ve bu temaların çoğu ücretsiz olsa bile bazıları ücretlidir. Program yeni olduğu için tema seçenekleri kısıtlı ama zamanla seçenekler de artacaktır.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Vista/WinXP
Üretici:Stardock

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here