Ana sayfa Mobil My PillBox ilaç saatinin geldiğini hatırlatan uygulama, Android ilaç kullanma vaktini söyler...

My PillBox ilaç saatinin geldiğini hatırlatan uygulama, Android ilaç kullanma vaktini söyler (zamanı gelince uyarır)

851
0
Güncelleme:

7-1-2014 00-40-36Yoksa siz hala ilaç vaktini  unutanlardan mısınız? Hem de böyle bir çağda!

Bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin böylesine geliştiği bir dönemde artık ilaç saatinin gelip geçmesi ve ilaç almayı unutmak diye bir sorun olamaz. Daha önce sizlere tanıttığımız Windows için hatırlatıcı programlar artık Android’li akıllı cep telefonları için de indirilebilir.

Bunlardan biri de tamamen ÜCRETSİZ olan My PillBox uygulamasıdır.

My PillBox uygulaması içinde iki veya daha çok  kullanıcı hesabı açıp istenilen kişilerin ilaç takibi yapılabilir. Böylece anne baba veya çocukların ilaçları kullanması gereken en doğru zamanda kullanabilir.

Uygulamanın içinde yeni hap eklemenin daha kolay bir hale gelmesini sağlayan hazır 10 adet değişik ilaç yani hap çeşidi vardır. Bunların yanı sıra tabi ki kendi ilaçlarınızı da buraya eklemek ve düzenlemek mümkün.

Farklı kategoriler altında sınıflandırılan haplarınızı rahatlıkla takip ederek görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca içtiğiniz haplar geçmiş olarak kayıt edilerek ilerleyen süreçte ihityacınız olmanız durumunda uygulama üzerinden kontrol etmeniz sağlanıyor. 

Tansiyon, şeker vb. hastalığa sahip olan kullanıcılar için büyük önem taşıyan ilaç kullanımında etkili olabilecek olan My PillBox’ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Boyut: 3MB

Lisans: Ücretsiz

İndirmek için tıklayınız.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here