Ana sayfa Resim ve Grafik My Photo Book Bilgisayarda Resim Koleksiyonu Yapma Programı Ücretsiz İndir, Aile Fotoğrafları...

My Photo Book Bilgisayarda Resim Koleksiyonu Yapma Programı Ücretsiz İndir, Aile Fotoğrafları Albümü Oluşturmak Hazırlamak İçin

1026
0
Güncelleme:

My Photo Book

My Photo Book, kendi dijital fotoğraf kitaplığınızı oluşturabilmeniz için resimleri düzenleyebileceğiniz, farklı formatlara dönüştürebileceğiniz veya resim klasörlerinin yedeğini alabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Fotoğraflarınızı düzenlemek için oldukça basit bir yöntem sunan My Photo Book, fotoğraflara sadece tarih, açıklama veya değerlendirme notları ekleyerek farklı kategoriler altında görüntülemenize olanak sağlar.

Fotoğraflarınızı sınıflandırabileceğiniz veya sıralayabileceğiniz bir yazılım olan My Photo Book’un tek işlevi bu değildir. Aynı zamanda albüm içeriklerine farklı filtreler ekleyebilir, fotoğraflarınızı yedekleyebilir veya fotoğraflarınızı diğer popüler resim formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü ilk başlarda biraz karışık ve kullanışsız gibi görünse de zaman içerisinde My Photo Book‘a alışarak ne kadar kolay bir kullanıma sahip olduğunu ve program sayesinde düzenlemiş olduğunuz fotoğraflara ne kadar kolay ulaşabildiğinizi farkedeceksiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Orion Tools

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here