Ana sayfa Video ve Ses Müzikleri,videoları,resimleri yönetme ve listeleme programı ücretsiz indir

Müzikleri,videoları,resimleri yönetme ve listeleme programı ücretsiz indir

831
0
Güncelleme:

nero-mediahome-thumb.jpg (624×480)

Dünyanın en popüler ve en güvenilir yazılım şirketlerinin başında gelen Nero firmasından tüm bilgisayar kullanıcılarına çok özel bir araç hediyesi geldi. Nero MediaHome isimli bu harika araç sayesinde evdeki bilgisayarda bulunan bütün video, müzik ve fotoğraf gibi dosyaları belirli bir düzen içinde toplayabilecek, idare edebilecek, hepsi üzerinde toplu işlem yapabilecek, örneğin liste halinde gösterebilecek veya oynatabileceksiniz. Dili tamamen TÜRKÇE olan programın bütün özellikleri ve nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntılara ise makalenin devamında göz atabilirsiniz…

Programın kolay kullanılır arayüzü sayesinde Windows DosyaGezgini’nden daha etkili bir şekilde tüm medya dosyalarınızı tespit edebiliyor, istediğiniz işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemler arasında dosyaları çeşitli kriterlere göre dizmek, silmek, açmak, oynatmak, yerlerini değiştirmek, yeniden adlandırmak gibi gereken tüm fonksiyonlar mevcut.

Medya dosyalarını puanlayabilme imkanı ise en çok sevdiğiniz içeriklerin diğerlerinden ayrılması için iyi bir yöntem olarak hazırlanmış. Bilgisayarınıza bağladığınız kamera ve diğer cihazlardan alınan medya dosyaları da yine direkt program tarafından tanınarak kategorilendiriliyor.

Fotoğraflar üzerinde ufak tefek düzenleme işlemlerine de imkan tanıyan program, bunun yanında yine çok detaylı olmasa da filtre ve efektlerin uygulanmasına izin veriyor. Her ne kadar çok detaylı düzenleme işlemlerine izin vermese de, basit medya düzenleme, arama ve yerleştirme işlemlerinde kesinlikle işinize yarayacaktır.

Kişilerin yüzlerini de tanıyabilmesi sayesinde Nero MediaHome’da istediğiniz kişilerin yer aldığı fotoğraf ve içerikleri listeletebilirsiniz. Bu yüz tanıma özelliği maalesef videolarda çalışmıyor ancak resim dosyaları için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Evdeki masaüstü PC de bulunan tüm medya dosyalarını yönetmek için ideal olan Nero MediaHome programı gerçekten süper bir araç fakat bu kadar çok özelliği olan bir programın da boyutunu çok yüksek olması beklenir. Doğal olarak bu programın boyutu da 185 MB gibi biraz yüksek bir rakam. Lisansı tümüyle ücretsiz olan programı aşağıdan indirebilirsiniz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here