Ana sayfa İnternet Music Download Center Bedava Müzik İndirme ve Şarkı Dinleme Programı

Music Download Center Bedava Müzik İndirme ve Şarkı Dinleme Programı

1609
0
Güncelleme:

Music Download Center

Music Download Center farklı MP3 siteleri üzerinde arama yapmanıza ve beğendiğiniz şarkıları bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır.

Music Download Center, mp3skull, vmp3, wuzam, Dilandau, vpleer, SoundCloud, mp3skip, emp3world, mp3fusion, wrzuta gibi popüler siteler üzerinde arama yapmanıza ve dosya indirmenize olanak sağlamaktadır.

Programın arayüzü oldukça sade olduğundan kullanımı da buna paralel olarak oldukça kolaydır. Belirli siteler üzerinden indirdiğiniz şarkılar için albüm kapağı ve şarkının etiket bilgilerini bile alma şansına sahipsiniz.

Ayrıca Music Download Center kullanıcılara çevrimiçi radyo dinleme, indirme geçmişi ve çalma listesi gibi ek özellikler de sunmaktadır. Genel olarak bu özelliklerin tam anlamıyla verimli bir şekilde çalıştığını söyleyemesem de müzik arama ve indirme konusunda gerçekten başarılı bir programdır.

Sonuç olarak Music Download Center müzik aramak, dinlemek ve indirmek için kullanabileceğiz başarılı bir araç olarak dikkat çekiyor. Tüm kullanıcılarımızın denemesini öneriyorum.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here