Ana sayfa İnternet MultiImageDownloader-İnternetten çoklu resim indirme programı, toplu fotoğraf indirici, resimleri bilgisayara kaydetme

MultiImageDownloader-İnternetten çoklu resim indirme programı, toplu fotoğraf indirici, resimleri bilgisayara kaydetme

1257
0
Güncelleme:

MID kullanıcılara internetten fotoğrafları indirmeye yardımcı olan bir yazılımdır.  Aslında orjijinalinde Google arama motoru sonuçlarında resimleri direk kaynağından yüklemek için yapılmıştı. Fakat Google algoritma değiştirince bu program da güncellenerek bugünkü halini aldı.

Artık MID programı sadece Google değil aynı zamanda Bing ve Yahoo arama motorundaki fotoğraflarıda bilgisayara indirip kaydedebilir.

MID bir internet tarayıcısı değildir.  Arama yapmak ve sonuçları göstermek için bir tarayıcıyı kullanmak gerekiyor. MID daha sonra HTML kullanarak sonuç sayfasındaki linkleri kaynak resim sayfasına çıkarıp kopyalar ve daha sonra bu resimleri direk olarak orijinal kaynağından PC ye indirir.

HTML taramasının ardından linklerin listesini oluşturduktan sonra birçok fotoğrafı aynı anda indirmeye başlar. En çok aynı anda kaç resim indireceği ise kullandığınız bilgisayar sisteminin gücüne bağlıdır. Bugünkü bilgisayarların çoğuyla aynı anda 20 ve 30 arası resmi bilgisayara indirebilirsiniz. İsterseniz bu sayıyı daha düşük bir rakama olarak belirleyebilirsiniz. Ayarları mevcuttur.

Boyut: 0.37 mb

OS: Windows tümü

Lisans: Ücretsiz

İndirmek için tıklayınız.

Alternatif indirme linki


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here