Ana sayfa Video ve Ses Mp3 hızlı çalma, çalma hızını ayarlama yavaşlatma ve hızlandırma programı

Mp3 hızlı çalma, çalma hızını ayarlama yavaşlatma ve hızlandırma programı

2004
0
Güncelleme:

slow-down-or-speed-up-mp3-file-software_1_550x488.jpg (550×488)

Herhangi bir mp3 dosyasının bilgisayarda çalarken daha hızlı oynatılmasını isterseniz, veya oynatma hızının daha yavaş ilerlemesini dilerseniz sizlere bu iş için özel olarak dizayn edilmiş olan  Slow Down Or Speed Up MP3 File Software programını tavsiye ediyorum. Gerçekten işini son derece iyi yapan, kullanımı kolay olan ve hata vermeyen bir yazılımdır. İşte program hakkında bilmeniz gereken diğer detaylar…

Slow Down Or Speed Up MP3 File Software kullanıcılara MP3 hızlandırma ve MP3 yavaşlatma konusunda yardımcı olan bir MP3 oynatma hızı ayarlama programıdır.

Slow Down Or Speed Up MP3 File Software sayesinde bilgisayarınızda depoladığınız MP3 dosyalarınının oynatma hızını kolayca değiştirebiliyorsunuz. Eğer müzikle uğraşıyorsanız ve herhangi bir enstrüman çalıyorsanız çalıştığınız parçalardaki notaları çıkarmak için dinlediğiniz MP3 dosyalarının hızını yavaşlatmanız gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda Slow Down Or Speed Up MP3 File Software kullanabilir ve şarkıların oynatma hızını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Slow Down Or Speed Up MP3 File Software basit anlaşılabilen arayüzü sayesinde saniyeler içerisinde oynatma hızı değiştirme işlemini gerçekleştirebilmenizi mümkün kılıyor. Bu iş için yapmanız gereken oynatma hızını değiştirmek istediğiniz MP3 dosyasını programa eklemek ve alt taraftaki “Speed” bölümünden yavaşlatma veya hızlandırma oranını belirlemek. Program yüzdesel olarak yavaşlatma veya hızlandırma yapabilmekte. Oynatma hızı değiştirilen MP3 dosyalarını farklı dosyalar olarak belirleyeceğiniz klasöre kaydedebiliyorsunuz. Program birden çok MP3 dosyasının oynatma hızını aynı anda değiştirebilmekte.

Hemen herkesin hatta bilgisayar kullanmaya yeni başlayanların bile kolayca kullanabileceğini düşündüğüm  Slow Down Or Speed Up MP3 File Software programı aynı zamanda toplu işlem yapma özelliğine de sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Artık mp3 hızlandırma veya yavaşlatma kimse için sorun olmayacak…

Boyut: 8.3 MB – Lisans: Demo

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here