Ana sayfa Masaüstü Monitör ekranının belirli bir bölümünün ekran görüntüsünü alma

Monitör ekranının belirli bir bölümünün ekran görüntüsünü alma

955
0
Güncelleme:

Zytonic Screenshot 2.0 ImagesBilgisayar masaüstünüzün monitörde görünen tüm ekranı yerine sadece belli bir kısmının resmini çekerek bilgisayarınıza kaydetmek istermisiniz?

Bunun için sizlere önerebileceğim ücretsiz ve gelişmiş bir ekran görüntüsü alma yazılımı mevcut. Zytonic Screenshot yazılımının tamamen bedava olması dışında en önemli farkı ve avantajı ise  sıradan bilgisayar kullanıcıları için kullanımının oldukça kolay ve arayüzünün anlaşılır basit bir şekilde düzenlenmiş olması. İşte diğer özellikleri…

Aldığınız ekran görüntülerini, isterseniz bilgisayarınızda depolayabilir, isterseniz de seçeceğiniz resim yükleme uygulamasına online olarak yükleyebilir ve paylaşımları çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde çalışan ve sunucuya da resimlerinizi hemen yükleyen Zytonic Screenshot, sık sık ekran görüntüsü alma işlevini kullananların işini oldukça kolaylaştıracaktır.

Ekran görüntülerini optimize edebilen program, MD5 kontrolü sayesinde aynı resimleri yeniden ve yeniden online servislere yüklemenize de engel olarak daha önceden yüklenen resimlerin adreslerini size sunuyor ve uğraşmanızın önüne geçiyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Pathogenix

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here