Ana sayfa İş-Muhasebe Microsoft Office 2010 Ofis Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo...

Microsoft Office 2010 Ofis Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

1399
0
Güncelleme:

Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010 Artı Yönleri
  • + PowerPoint video desteği
  • + SkyDrive üzerinden çevrimiçi doküman paylaşımı
  • + Gelişmiş şık arayüz
Microsoft Office 2010 Eksi Yönleri
  •  Ücretli
  •  Microsoft Live şifresi gerektirir.

Microsoft Office 2010‘un sürümünü yayınlayan Microsoft iş yaşamında en çok tercih edilen yazılımını daha basit, etkili ve hızlıiddialarıyla kullanıcılarla buluşturdu. Sosyal ağlarla iletişime ağırlık veren yeni Office sürümleri gelişime ayak uyduran pratik bir iş yaşamı sağlama hedefinde.

Microsoft Office 2010’un en önemliği özelliği fikirlerinizi ifade edebileceğiniz ve problemleri çözümleyebileceğiniz diğer insanlarla iletişime geçebilmeniz. Program PC, web veya akıllı telefonlar üzerinden Office belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlıyor. Microsoft Office’in diğer bir özelliği belgelerinizi senkronize ederek verimliliği artırması. Bu sayede belgelerinizde hangi platformda değişiklik yaparsanız yapın. Her an değişiklikleri görüntüleyebileceksiniz.

Önemli: Microsoft Office deneme sürümünü kişiye özel anahtarlarla indirtmektedir. Yönlendirildiğiniz sitede Microsoft Live kullanıcı adı ve şifrenizle (MSN kullanıcı adı ve şifreleriyle aynı) giriş yaptıktan sonra deneme sürümünü indirebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Microsoft

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here