Ana sayfa Masaüstü Masaüstü resmini değiştirme programı (otomatik) ücretsiz indir

Masaüstü resmini değiştirme programı (otomatik) ücretsiz indir

815
0
Güncelleme:

1.png (588×489)

Bilgisayarın masaüstünde bulunan duvar kağıdı resminin otomatik olarak kendi kendine değişmesini ister misiniz?

WallpaperChanger isimli çok ufak boyutlu ve tamamen bedava olan bir program tüm bu işi sizin için yapacaktır. Bildiğiniz gibi bilgisayarı açma düğmesine basıp çalıştırdığımızda karşımıza her zaman masaüstü çıkıyor ve masaüstünde sürekli aynı duvar kağıdını görmek bir süre sonra insanın canını sıkabiliyor. Belirli sürelerle otomatik şekilde bu masaüstü resimleri değiştirmek için sizlere WallpaperChanger programını tavsiye ediyorum. Aşağıda bu programın kullanımı ve özellikleriyle ilgili ayrıntıları okuyacaksınız:

Program sayesinde kendi belirlediğiniz aralıklarla masaüstü resminizin otomatikolarak değiştirilmesini sağlayabilir, masaüstü resmini düşünmek zorunda kalmadan tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Program otomatik olarak Windows’un arkaplanında çalışıyor ve herhangi bir şekilde çalışmalarınıza engel olmuyor. Kendi belirlediğiniz klasör içerisinde yer alan resimlerin kullanılmasını sağlayabildiğiniz için arkaplan değişimlerinde sürprizlerle karşılaşmak da imkansız.

Aynı zamanda Windows’ta bulunan tüm arkaplan yerleştirme seçenekleri de programda mevcut ve böylece resimlerin oran orantılarını bozmadan değişim işlemleri gerçekleşiyor. Sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanan ve arayüz olarak sizi zorlamayacağına inandığım program, ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak sunuluyor.

2[1]

WallpaperChanger adlı otomatik masaüstü duvarkağıdı değiştiricisinin boyutu sadece 186 KB olup lisansı tamamen ücretsizdir. WallpaperChanger programını Windows 8.1 de dahil olmak üzere bütün Windows işletim sistemleriyle uyumlu ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

3[1]


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here