Ana sayfa Araçlar Masaüstü bilgisayar pc ve laptop arasında otomatik eşitleme (senkronizasyon) programı

Masaüstü bilgisayar pc ve laptop arasında otomatik eşitleme (senkronizasyon) programı

1376
0
Güncelleme:

Etiketler: dosya eşitleme, dosya senkronizasyonu, yedekleme, veri kopyalama, yedekleme senkronizasyonu, dosya senkronizasyon yazılımı, veri senkronizasyonu, senkronizasyon, dosya yedekleri, yedekleme dosyaları, otomatik senkronizasyon, otomatik yedekleme,oto-senkronizasyon, oto-yedekleme, ağ senkronizasyonu, aktif eşitleme

Dizüstü bilgisayar harici diskler arasında dosya ve klasörleri eşitlemek senkronize etmek için gerekli program

GoodSync Ekran Görüntüsü

GoodSync, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme yazılımıdır. GoodSync, RoboForm’un yapımcıları olan Siber Systems’ten, oldukça yüksek güvenilirlikli ve kullanımı kolay ürünler serisindeki en yeni yazılımdır. Program, Masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları, sunucular ve harici sürücüler arasında e-postaları, fotoğrafları, mali belgeleri, MP3’leri ve masaüstündeki tüm diğer önemli dosyaları otomatik olarak senkronize eder ve yedekler.

Asla E-postalarınız, Fotoğraflarınız, MP3’leriniz, vb. kaybolmaz…
GoodSync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.

Çoklu Cihazlara Otomatik Olarak Eşleştirir veya Yedekler
Bir ağ veya İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. Yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanmak — GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.

Kolay ve Otomatik
Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune’lerinizin, MP3’lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın..

25-3-2013 15-03-08

  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
  • Yayımcı: GoodSync
  • Boyut: 15.6 MB 
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows XP/Vista/7

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here