Ana sayfa Güvenlik Malwarebytes’ Anti-Malware Türkçe İndir 2019 Son Sürüm Ücretsiz

Malwarebytes’ Anti-Malware Türkçe İndir 2019 Son Sürüm Ücretsiz

478
0
Güncelleme:

Malwarebytes Anti-Malware ünlü bir malware (zararlı yazılım) silicidir. Yenilenmiş versiyonuyla birlikte bu yeni malware avcısı artık rootkit tespit sistemini de içeriyor ve şimdi arayüzü çok daha aerodinamik.

Malwarebytes' Anti-Malware Türkçe Son Sürüm

Malwarebytes’ Anti-Malware Artıları

Yeni dizayn: Malwarebytes Anti-Malware 2.0 artık çok daha cana yakın bir görünüme sahip. Büyük kutular, birkaç sekme ve şekilli butonların yanı sıra uyumlu pencereler ile dizayn konusunda sınıf atladı. Kullanmadığınız zaman sistem tepsisine yerleşiyor ve oradayken çok şık ve parlak bir görüntü veriyor.

Özellikler ve araçlar: Anti-Malware 2.0 artık 64-bit desteği sunuyor ve gömülü bir Anti-Rootkit aracı içeriyor. Ayarlar sekmesinden yöneticiler, otomatik zaman ayarlı işlemler, hariç tutma listeleri ve diğer araçlara ulaşabilirsiniz.

Güvenlik: Malwarebytes kullanıcıyı koruma işlemlerini yapmaya yönlendirir. Tarama işlemine başlamadan önce güncel sürüm kontrolü yaparak, hiçbir şüpheye yer bırakmadan en son versiyonu kullandığınızdan emin olabilirsiniz. Bazen virüs bulaşan bilgisayarlar anti-malware programlarının çalışmasını engelleyebilir ama bu durum Malwarebytes’ Chameleon teknolojisi sayesinde Malwarebytes’ Anti-Malware için söz konusu dahi olamaz. Bilgisayarınıza en ağır virüsler de bulaşsa, Malwarebytes’ Anti-Malware daima çalışır ve işini yapar.

Malwarebytes’ Anti-Malware Eksileri

Kaydolma modeli: Programın pro sürümünü satın almak isteyenler, bir yıllığına kayıt yaptırabiliyor. Yani ertesi yıl kayıt yenilemek zorunda. Fakat ücretsiz versiyonu hala ömürlük.

Sonuç olarak:

Malwarebytes Anti-Malware 2.0  güçlü bir anti-malware yazılımı olarak hala mükemmel iz sürme özelliğini koruyor. Tasarımının yenilenmesi, arayüzdeki ince ayarlar ve yeni eklenen rootkit bulma özelliği Malwarebytes’ Anti-Malware programını çok daha modern ve iddialı bir güvenlik programı yapıyor.

Malwarebytes’ Anti-Malware İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 77 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here