Ana sayfa Masaüstü Magic Notes Son Sürüm Bedava İndir Masaüstü Küçük Not Defteri Renkli Pencereleri...

Magic Notes Son Sürüm Bedava İndir Masaüstü Küçük Not Defteri Renkli Pencereleri Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

902
0
Güncelleme:

Magic Notes

Günlük yaşamınız içerisinde yapmanız gerekenleri unutmamak ve çeşitli yerlere yazdığınız karmaşık notlardan kurtulmak istiyorsanız, kullanmanız gereken düzenli ve pratik bir masaüstü not defteri.

Notlarınızı ayrı parçalar halinde masaüstünüze yazabilir, bir kağıt parçası gibi istediğiniz yere tutup taşıyabilir ve istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz ölçüde saydamlaştırarak notlarınızı masaüstünde çok göze çarpmadan da muhafaza edebilirsiniz.

Özel notlarınız, yapmanız gerekenler, telefon numaraları, web siteleri ve daha birçok veriyi program aracılığıyla masaüstünüzde saklayabilir, ek işlemler yapmadan masaüstü aracından tek tıkla notlarınızı girebilir, düzenleyebilir ve programın size sunduğu özellik sayesinde;

  • Web sitelerine bir tıklamayla ulaşabilir
  • Notlarınızdan yazıcı dökümü alabilir
  • Alarmlı hatırlatma yapabilir
  • E-mail olarak gönderebilirsiniz

Programı kişisel notlarınız için de, ofis ortamında takip etmeniz gerekenleri kayıt altına almak için de kullanabilirsiniz. Böylece küçük not kağıtlarıyla uğraşmaktan ve kağıt israfından da kurtulmuş olacaksınız!

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Vista/WinXP/WinME/Win2000/Win98/WinNT

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here