Ana sayfa İş-Muhasebe LogMeIn Free Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

LogMeIn Free Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

845
0
Güncelleme:

Ana Ekran

LogMeIn Free uzaktan yönetimi pratik ve ücretsiz hale getiriyor. İnternet bağlantısıyla bilgisayarınıza ulaşın, klasörlerinizi yönetin. Kısacası işlemlerinizi istediğiniz yerden ama kendi bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirin.

LogMeIn tecrübesiyle hazırlanmış program güvenlik endişesi yaşayanların güvenle yararlanabileceği bir yazılım. Yazılımın kullandığı256-bit SSL şifreleme sistemi çevrimiçi bankacılık işlemlerinde sunulan güvenlik hizmetinin aynısını sunuyor. Mobildesteği de sunan program akıllı telefon ve tabletler aracılığıyla uzaktan yönetimi mümkün hale getiriyor.

Ulaşmak istediğiniz bilgisayarınıza LAN üzerinden uzaktan erişerek istediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz. Acilen ulaşmanız gereken belgeler, indirme işlemi süren dosyaların takibi veya ev bilgisayarınızda yapılması gereken işlemlere istediğiniz yerden istediğiniz zamanda başlamak için LogMeIn Free en iyi alternatiflerden. En pratik uzaktan yönetim programlarından olan LogMeIn Free ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:LogMeIn

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here